Povezane vesti
Izgubio je mnogo krvi, hitno operisan: Poznato stanje policajca kog je nožem izbo maloletnik (17) u centru Novog Pazara
RINA 18.03.2024
Izgubio je mnogo krvi, hitno operisan: Poznato stanje policajca kog je nožem izbo maloletnik (17) u centru Novog Pazara Novi Pazar - Policajac kog je u centru Novog Pazara nože teško povrediomaloletnik u teškom je stanju. On je hitno operisan u… »
Izgubio je mnogo krvi, hitno je operisan: Poznato stanje policajca kog je nožem izbo maloletnik (17) u centru Novog Pazara
Blic 18.03.2024
Policajac kog je u centru Novog Pazara nože teško povrediomaloletnik u teškom je stanju. On je hitno operisan u novopazarskoj bolnici. - Izgubio je dosta krvi, izvršena je i hitna hirurška intervencija. Zadobio je teške povrede nogu i prepona. Njegovo… »
Evo u kom je stanju policajac kog je nožem izbo maloletnik (17) u centru Novog Pazara
Telegraf 18.03.2024
Izgubio je dosta krvi, izvršena je i hitna hururška intervencija. Policajac kog je u centru Novog Pazara nože teško povrediomaloletnik u teškom je stanju. On je hitno operisan u novopazarskoj bolnici. - Izgubio je dosta krvi, izvršena je i hitna hururška… »
Vesti dana »
Proleće usred decembra Ujutru slab mraz, a onda sunve i rast temperature
Alo pre 30 minutajoš 4 povezane
Rešenje za NIS mora biti pronađeno do 15. januara, tri scenarija na stolu
RTS pre 30 minutajoš 1 povezana
Bez vode u Beogradu: Ovaj deo grada danas će biti bez vode čitav dan, od 8 ujutru pa do 22 časa
Kurir pre 35 minutajoš 2 povezane





