Povezane vesti

Šakira: Stavila sam karijeru na čekanje da bih podržala bivšeg partnera

Šakira: Stavila sam karijeru na čekanje da bih podržala bivšeg partnera

Vesti online 18.03.2024
Kolumbijska pevačica Šakira izjavila je da je svoju karijeru stavila na čekanje na duže vreme da bi bila sa svojim bivšim partnerom Žerardom Pikeom, dok je on igrao fudbal za klub Barselona. – Dugo sam stavljala svoju karijeru na čekanje, da bih… »
"Zbog pikea sam karijeru ostavljala po strani" Šakira odgajala decu, posle 7 godina izdaje album (video)

"Zbog pikea sam karijeru ostavljala po strani" Šakira odgajala decu, posle 7 godina izdaje album (video)

Dnevnik 18.03.2024
Pevačica otkrila nove detalje o odnosu sa bivšim suprugom. " Dugo sam stavljala karijeru na čekanje, bila sam uz Žerara, da bi on mogao da igra fudbal. Bilo je mnogo žrtve za ljubav", rekla je Šakira u intervjuu za Sunday Times. Šakira je u novom… »
Veliko priznanje Šakire o bivšem: "Dugo sam stavljala karijeru na čekanje kako bih bila uz Pikea, bilo je..."

Veliko priznanje Šakire o bivšem: "Dugo sam stavljala karijeru na čekanje kako bih bila uz Pikea, bilo je..."

Telegraf 18.03.2024
Šakari brutalno iskrena o vezi sa bivšim fudbalerom Barselone. Pevačica Šakira rešila je da progovori o svojoj vezi s bivšim emotivnim partnerom Žerarom Pikeom (37), o kom je brujao ceo svet. "Dugo sam stavljala svoju karijeru na čekanje, kako bih… »

Vesti dana »