Povezane vesti

Ovo je kutak za malog Peruna: Žena Ognjena Amidžića podelila fotografiju iz porodičnog doma, a svi gledaju u njega

Ovo je kutak za malog Peruna: Žena Ognjena Amidžića podelila fotografiju iz porodičnog doma, a svi gledaju u njega

Blic 18.03.2024
Voditelj Ognjen Amidžić i njegova supruga i koleginica Mina Naumović 9. marta dobili su sina, kojem su dali ime Perun. Mina se porodila u jednoj privatnoj klinici i sve je prošlo u najboljem redu, a sada svakodnevno uživaju sa bebom. Ona neretko na… »
Prva fotografija Ognjena amidžića sa sinom: Voditelj drži malog Peruna na grudima, Mina puca od sreće: "Nek me neko…

Prva fotografija Ognjena amidžića sa sinom: Voditelj drži malog Peruna na grudima, Mina puca od sreće: "Nek me neko…

Blic 18.03.2024
Voditelj Ognjen Amidžić i njegova partnerka Mina Naumović, nedavno su dobili sina kome su dali ime Perun. Mina je sada na svom Instagram profili objavila prvu fotografiju Ognjena sa naslednikom. Ognjen je držao malog Peruna na grudima dok je igrao… »
Ognjen objavio prvu sliku sa sinom! Dok Amidžić igra igricu, naslednik mu spava na ramenu: Mama se odmah oglasila: Neka me…

Ognjen objavio prvu sliku sa sinom! Dok Amidžić igra igricu, naslednik mu spava na ramenu: Mama se odmah oglasila: Neka me…

Kurir 18.03.2024
Voditelj Ognjen Amdižić i njegova partnerka Mina Naumović, nedavno su dobili sina kome su dali ime Perun. Mina je sada na svom Instagram profili objavila prvu fotografiju Ognjena sa naslednikom. Ognjen je držao malog Peruna na grudima dok je igrao… »

Vesti dana »