Povezane vesti

Saldanja odgovrio piksiju: Evo šta je Brazilac poručio selektoru! (foto)

Saldanja odgovrio piksiju: Evo šta je Brazilac poručio selektoru! (foto)

Hot sport 18.03.2024
Igrač ‘crno-belih’ nije ostao dužan. Selektor ‘Orlova’, Dragan Stojković održao je konferenciju za medije uoči dva pripremna meča protiv Rusije (21. marta) i Kipra (24. marta). Piksi se između ostalog dotakao i 172. ‘večitog derbija’… »
Stojković: Zvezda će biti prva, Partizan drugi, to je rešeno

Stojković: Zvezda će biti prva, Partizan drugi, to je rešeno

Sportski žurnal 18.03.2024
Selektor pratio 172. večiti derbi sa tribina. Selektor Dragan Stojković je rekao da je uživo sa tribina pratio 172. večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana, koji je završen bez pobednika, 2:2. - Mogu da vam kažem da u poslednjih 10 godina… »
Piksi: Nije mi jasno kako je Partizan uopšte bio prvi, Zvezda ima mnogo bolji tim i biće prvak

Piksi: Nije mi jasno kako je Partizan uopšte bio prvi, Zvezda ima mnogo bolji tim i biće prvak

Danas 18.03.2024
Selektoru Srbije nije jasno kako je Partizan uopšte bio prvi sve do marta 2024. Pomno selektor Srbije prati nastupe kandidata širom Starog kontinenta, ali i šire. S tim u vezi, nije propustio priliku i da uživo pogleda poslednji, 172. večiti derbi… »
Ne znam kako je Partizan Bio prvi dosad! Piksi o derbiju: Prvenstvo je gotovo, ne gledajte gore!

Ne znam kako je Partizan Bio prvi dosad! Piksi o derbiju: Prvenstvo je gotovo, ne gledajte gore!

Mondo 18.03.2024
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi je istakao da godinama nije viđen ovako dobar duel Crvene zvezde i Partizana. Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi je istakao da godinama nije viđen ovako dobar duel Crvene zvezde i Partizana. Selektor Srbije… »
Piksi vrlo jasan: Ne znam kako je Partizan izdržao na čelu tabele do marta!

Piksi vrlo jasan: Ne znam kako je Partizan izdržao na čelu tabele do marta!

Večernje novosti 18.03.2024
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi je komentarisao danas, pre okupljanja "orlova" u Staroj Pazovi, pred prijateljski meč sa Rusijom, i 172. večiti derbi koji je odigran nedavno na stadionu "Rajko Mitić". Ujedno, Piksi je… »
Piksi o derbiju: ‘Ne znam kako je Partizan do marta bio na prvoj poziciji!’ (video)

Piksi o derbiju: ‘Ne znam kako je Partizan do marta bio na prvoj poziciji!’ (video)

Hot sport 18.03.2024
‘Ovo gore je rešeno, to nemojte da imate dilemu.’ Selektor ‘Orlova’, Dragan Stojković održao je konferenciju za medije uoči dva pripreman meča protiv Rusije (21. marta) i Kipra (24. marta). Piksi se između ostalog dotakao i 172. ‘večitog… »
Selektor bio na "Marakani": "Ne znam kako je Partizan bio prvi do marta, Zvezda šampion"

Selektor bio na "Marakani": "Ne znam kako je Partizan bio prvi do marta, Zvezda šampion"

Sportske.net 18.03.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković istakao je da će Crvena zvezda biti šampion naše zemlje. On je na današnjoj konferenciji za medije otkrio da je bio na stadionu "Rajko Mitić" gde je gledao dvojicu kandidata za mesto u… »
Piksi o večitom derbiju: "Nije mi jasno kako je Partizan bio prvi do marta..."

Piksi o večitom derbiju: "Nije mi jasno kako je Partizan bio prvi do marta..."

Telegraf 18.03.2024
Selektor ističe da je Zvezda mnogo bolji tim i da je razlika u kvalitetu ogromna. Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi pričao je na konferenciji za medije pred okupljanje Orlova o mnogim temama, a novinare je interesovalo i kako je iz… »

Vesti dana »