Povezane vesti

Šta povezuje „osvetnika“ Feliksa, Veljka Paunovića i Atletiko iz Madrida?

Šta povezuje „osvetnika“ Feliksa, Veljka Paunovića i Atletiko iz Madrida?

Danas 18.03.2024
Od kada se madridski Atletiko 2017. preselio sa stadiona „Visente Kalderon“ na novi Metropolitano nije ga zadesio ubedljiviji poraz u 168 utakmica. Barselona ga je preslišala u 29. kolu španskog fudbalskog prvenstva s 3:0. Ponovo je jedan od junaka… »
Feliks navijačima Atletika: Ne znate šta mi se sve događalo

Feliks navijačima Atletika: Ne znate šta mi se sve događalo

Sport klub 18.03.2024
Žoao Feliks (24) je ponovo pričao o tome da se nije osećao prijatno u Atletiko Madridu, zbog čega je rado otišao na pozajmicu u Barselonu. Napadač je postigao gol u oba meča ova dva tima u La Ligi, što za mnoge navijače kluba iz prestonice nije… »
Žoao Feliks poručio navijačima madridskog Atletika: ''Nisam loš momak, ne osuđujte me''

Žoao Feliks poručio navijačima madridskog Atletika: ''Nisam loš momak, ne osuđujte me''

Večernje novosti 18.03.2024
FUDBALER Barselone i portugalski reprezentativac Žoao Feliks izjavio je da ima dobar odnos sa igračima Atletika i istakao da navijači madridskog kluba ne bi trebalo da ga smatraju za "lošeg momka". FOTO: Tanjug/AP Feliks (24) je u Atletiko stigao… »
Žoao Feliks: Nisam loš momak, imam dobar odnos sa igračima Atletika

Žoao Feliks: Nisam loš momak, imam dobar odnos sa igračima Atletika

Sportski žurnal 18.03.2024
Navijači su tokom utakmice vređali portugalskog fudbalera. Fudbaler Barselone i portugalski reprezentativac Žoao Feliks izjavio je da ima dobar odnos sa igračima Atletika i istakao da navijači madridskog kluba ne bi trebalo da ga smatraju za "lošeg… »

Vesti dana »