Povezane vesti
Peticiju da 3. maj bude proglašen Danom sećanja na žrtve masovnih ubistava potpisalo 4.000 građana
NIN 18.03.2024
Peticiju da 3. maj bude proglašen Danom sećanja na žrtve masovnih ubistava u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu i u okolini Mladenovca potpisalo je skoro 4.000 građana, saopštilo je danas Viktimološko društvo Srbije (VDS) i pozvalo sve da… »
Viktimološko društvo Srbije traži da se 3. maj proglasi Danom sećanja na žrtve masovnih ubistava
Insajder 18.03.2024
Viktimološko društvo Srbije saopštilo je da je pokrenulo inicijativu da se 3. maj proglasi Danom sećanja na žrtve masovnih ubistava. Peticija za prikupljanje potpisa za podršku ovoj inicijativi se nalazi na sledećem linku , a dostupna je takođe i na… »
Peticiju da 3. maj bude Dan sećanja na žrtve masovnih ubistava do sada potpisalo 4.000 građana
Radio 021 18.03.2024
Peticiju da 3. maj bude proglašen Danom sećanja na žrtve masovnih ubistava u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu i u okolini Mladenovca potpisalo je skoro 4.000 građana. To je saopštilo Viktimološko društvo Srbije (VDS) i pozvalo sve da podrže… »
Vesti dana »
Američki ministar energetike: Očekujem kraj rata u Iranu u narednih nekoliko nedelja
N1 Info pre 1 satjoš 65 povezanih
Pre tačno godinu dana u Beogradu održan najveći studentski protest
Moj Novi Sad pre 3 satajoš 14 povezanih
Vojvodina diše za vratom Partizanu: Ludnica u Kragujevcu, Džon Meri heroj "lala"!
Kurir pre 10 minutajoš 93 povezane
BLOG UŽIVO IDF: Izraelska vojska će nastaviti napade protiv Irana najmanje tri nedelje; Više od 3 hiljade poginulih u Iranu od početka američko-izraelskih napada
Insajder pre 1 satjoš 72 povezane
Obradović nakon debakla: "Nismo bili spremni za ovu utakmicu"
Sportske.net pre 1 satjoš 28 povezanih



