Povezane vesti

Mehović: SDP sačuvao spomenike kulture i vratio im stari sjaj

Mehović: SDP sačuvao spomenike kulture i vratio im stari sjaj

RTV Novi Pazar 18.03.2024
Odbornik liste Evropski Novi Pazar Rasim Ljajić Armin Mehović je tokom nastavka skupštinskog zasedanja kazao da je Sandžačka demokratska partija uložila značajna sredstva kako bi se obnovili spomenici kulture i sačuvalo kulturno nasleđe. Mehović… »
Mehović: SDP je očuvala kulturno-istorijske spomenike u Novom Pazaru

Mehović: SDP je očuvala kulturno-istorijske spomenike u Novom Pazaru

Sandžak haber 18.03.2024
U rekonstrukciju Motrilje ukupno je uloženo oko 24 miliona dinara, rekao je odbornik SDP Armin Mehović tokom skupštinskog zasedanja u Novom Pazaru. -U uređenje Gradskog parka, tvrđave, travnjaka, zalivnih sistema uloženo je oko 20 miliona dinara… »
Mehović: SDP je očuvala kulturno-istorijske spomenike u Novom Pazaru

Mehović: SDP je očuvala kulturno-istorijske spomenike u Novom Pazaru

IndeksOnline 18.03.2024
U rekonstrukciju Motrilje ukupno je uloženo oko 24 miliona dinara, rekao je odbornik SDP Armin Mehović tokom skupštinskog zasedanja u Novom Pazaru. -U uređenje Gradskog parka, tvrđave, travnjaka, zalivnih sistema uloženo je oko 20 miliona dinara… »
Memić: Pobedio sam Sulejmana Ugljanina, u Lugu realizujemo projekte, vi ste samo napravili kuću!

Memić: Pobedio sam Sulejmana Ugljanina, u Lugu realizujemo projekte, vi ste samo napravili kuću!

RTV Novi Pazar 18.03.2024
Nakon što je govorio o ulaganjima u turizam, obnonvu i zaštitu spomenika u Novom Pazaru odbornik SDP-a Husein Memić kazao je da je ova vlast čija je okosnica Sandžačka demokratska parrtija, uradila ono što nije urađeno decenijama unazad. Kazao je… »
Memić: Kada sam se zaposlio, ljudi iz SDA mi pretili otkazom

Memić: Kada sam se zaposlio, ljudi iz SDA mi pretili otkazom

Sandžak haber 18.03.2024
Odbornik SDA Sandžaka Merfid Kamešničanin kazao je da je Husein Memić dobio posao za vreme vladavine ove stranke. Kamešničanin je dodao da je Memić bio deo te stranke. -Vi ste svojim potpisom podržali preregistraciju SDA Sandžaka, rekao je on… »
Memić: Kada sam se zaposlio, ljudi iz SDA mi pretili otkazom

Memić: Kada sam se zaposlio, ljudi iz SDA mi pretili otkazom

IndeksOnline 18.03.2024
Odbornik SDA Sandžaka Merfid Kamešničanin kazao je da je Husein Memić dobio posao za vreme vladavine ove stranke. Kamešničanin je dodao da je Memić bio deo te stranke. -Vi ste svojim potpisom podržali preregistraciju SDA Sandžaka, rekao je on… »
Grad Novi Pazar nije orzanizator koncerta Dragane Mirković

Grad Novi Pazar nije orzanizator koncerta Dragane Mirković

Sandžak haber 18.03.2024
Odbornik SPP Edin Numanovic predlozio je na sednici Skupštine da odbornici zabrane održavanje koncerta Dragane Mirković i Dvorani Pendik. -U momentu kada još traje humanitarna katastrofa u Gazi, kod našeg bratskog naroda, neprimereno je da u Novom… »
Grad Novi Pazar nije orzanizator koncerta Dragane Mirković

Grad Novi Pazar nije orzanizator koncerta Dragane Mirković

IndeksOnline 18.03.2024
Odbornik SPP Edin Numanovic predlozio je na sednici Skupštine da odbornici zabrane održavanje koncerta Dragane Mirković i Dvorani Pendik. -U momentu kada još traje humanitarna katastrofa u Gazi, kod našeg bratskog naroda, neprimereno je da u Novom… »
Šabotić: Grad ne organizuje koncert (VIDEO)

Šabotić: Grad ne organizuje koncert (VIDEO)

RTV Novi Pazar 18.03.2024
”Grad Novi Pazar ne organizuje nikakav koncert, najavljeni koncert organizuje se u režiji privatnih lica” kazao je danas član Gradskog veća Albin Šabotić odgovarajući na predlog odbornika SPP-a da koncert zakazan za naredni period u Novom Pazaru… »

Vesti dana »