Povezane vesti

Ćerka (21) mi je umirala na rukama dok su nas šetali od hitne do hitne: Kiša je padala, ležala je na betonu i gubila dah!

Ćerka (21) mi je umirala na rukama dok su nas šetali od hitne do hitne: Kiša je padala, ležala je na betonu i gubila dah!

Kurir 18.03.2024
Sara se gušila. Nije mogla da dođe do vazduha. Borila se za svaki dah. Pozvali smo 194, međutim tamo su nam rekli da nisu nadležni i da zovemo hitnu u Grockoj ili Kaluđerici. Dragoceno vreme je prolazilo. Ćerka je umirala pred našim očima, a mi… »
"Istina je, porodica prošla pakao zbog Hitne!" Tragedija u Velikom Mokrom Lugu, devojka preminula čekajući pomoć

"Istina je, porodica prošla pakao zbog Hitne!" Tragedija u Velikom Mokrom Lugu, devojka preminula čekajući pomoć

Mondo 18.03.2024
Smrt devojke zbog nedostatka koordinacije između službi Hitne pomoći u Beogradu usijala je društvene mreže, a javila se devojka koja tvrdi da je bila najbolja drugarica preminule devojke. Smrt devojke zbog nedostatka koordinacije između službi… »
Devojka u Velikom Mokrom Lugu umrla čekajući hitnu?! Pozlilo joj, krenula je da se guši i na kraju preminula!

Devojka u Velikom Mokrom Lugu umrla čekajući hitnu?! Pozlilo joj, krenula je da se guši i na kraju preminula!

Mondo 18.03.2024
Tragedija u Velikom Mokrom Lugu zbog nedostatka koordinacije između službi Hitne pomoći. Tragedija u Velikom Mokrom Lugu zbog nedostatka koordinacije između službi Hitne pomoći. Tragičan događaj u Velikom Mokrom Lugu, gde je dvadesetdvogodišnja… »
Devojka u Velikom Mokrom Lugu umrla majci na rukama dok su čekale da stigne “nadležna” Hitna pomoć: Porodica izgubila 20…

Devojka u Velikom Mokrom Lugu umrla majci na rukama dok su čekale da stigne “nadležna” Hitna pomoć: Porodica izgubila 20…

Nova 18.03.2024
Dvadesetdvogodišnja devojka se gušila, borila za život, dok su članovi porodice gotovo 20 minuta pokušavali da ustanove na koji broj treba da zovu Hitnu pomoć, jer žive u Velikom Mokrom Lugu. Na broj 194 su im rekli da zovu Grocku, gde su im… »

Vesti dana »