Povezane vesti

U elitnom društvu neće biti isto: Trener napušta tim posle čak 12 godina

U elitnom društvu neće biti isto: Trener napušta tim posle čak 12 godina

Večernje novosti 18.03.2024
KRAJ ere u Frajbrugu. Foto: Profimedia Trener Kristijan Štrajh napustiće na kraju sezone tim posle više od 12 godine. Iskusni strateg je na klupi ekipe od januara 2012, pa je odlučio da ne produži ugovor. - Dugo sam razmišljao i vodio mnogo… »
Frajburg ostaje bez Štrajha

Frajburg ostaje bez Štrajha

Sportski žurnal 18.03.2024
Najbolji trener u klupskoj istoriji nije produžio ugovor. Trener Frajburga Kristijan Štrajh napustiće na kraju sezone klub, posle više od 12 godine. - Dugo sam razmišljao i vodio mnogo diskusija, ali verujem da je vreme da ustupim mesto novoj… »
Štrajh odlazi iz Frajburga posle više od 12 godina

Štrajh odlazi iz Frajburga posle više od 12 godina

Sport klub 18.03.2024
Trener Frajburga Kristijan Štrajh napustiće na kraju sezone taj klub posle više od 12 godine, saopštio je taj bundesligaš. Štrajh, koji je na klupi Frajburga od januara 2012, odlučio je da ne produži ugovor. „Dugo sam razmišljao i vodio mnogo… »
Dođe kraj posle 12 i po godina: Trener Kristijan Štrajh odlazi iz Frajburga na kraju sezone

Dođe kraj posle 12 i po godina: Trener Kristijan Štrajh odlazi iz Frajburga na kraju sezone

Danas 18.03.2024
Nemcu Jirgenu Klopu, koji je obelodanio da na kraju sezone napušta Liverpul, i Špancu Ćaviju Ernandezu, koji će isto preduzeti sa sobom u Barseloni, pridružilo se još jedno trenersko ime. Kristijan Štrajh (58) posle 12 i po godina odlazi s klupe… »

Vesti dana »