Povezane vesti
Lepe vesti: Reprezentativac Švedske se posle mesec dana probudio iz kome – evo u kakvom je stanju! (foto)
Hot sport 18.03.2024
Lekari specijalisti procenjuju da će rehabilitacija trajati nekoliko meseci Švedski fudbaler Kristofer Olson napustio je bolnicu u Kopenhagenu nakon što je prošlog meseca zbog zdravstvenih problema stavljen u indukovanu komu i bio priključen na… »
Reprezentativac više nije na respiratoru, ali mu se motorne i govorne funkcije još uvek nisu vratile
Sportski žurnal 18.03.2024
Šveđanin je 20. februara izgubio svest u svom domu i prebačen je u bolnicu gde je priključen na respirator. Švedski fudbaler Kristofer Olson napustio je bolnicu u Kopenhagenu, nakon što je prošlog meseca zbog zdravstvenih problema stavljen u indukovanu… »
Olson izašao iz kome, ali je i dalje u vrlo lošem stanju
Sport klub 18.03.2024
Vezista Midtjilanda prebačen je u rehabilitacioni centar "Neurocentar Hamel" na dalje lečenje. Švedski fudbaler Kristofer Olson napustio je bolnicu u Kopenhagenu, nakon što je prošlog meseca zbog zdravstvenih problema stavljen u indukovanu komu i bio… »
Vesti dana »

Rhmz objavio najnoviju prognozu Evo kakva nas temperatura očekuje do kraja nedelje
Alo pre 9 minutajoš 1 povezana

Novak Đoković nije dao izjavu posle meča, a nije došao ni na konferenciju za medije: Ipak, obratio se fanovima preko društvenih mreža
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Turska delegacija će učestvovati u pregovorima o Pojasu Gaze u Egiptu
Danas pre 3 satajoš 1 povezana