Povezane vesti

Dok Sale uživa u novoj ljubavi, Jovana progovorila o bolesti i svim nedaćama koje su je snašle posle razvoda

Dok Sale uživa u novoj ljubavi, Jovana progovorila o bolesti i svim nedaćama koje su je snašle posle razvoda

Svet & Skandal 18.03.2024
Zdravlje Jovane Pajić posle razvod bilo narušeno Jovana Pajić i Sale Tropiko važili su za jedna od najskladnijih parova na estradi, pa su pre dve godine svi ostali iznenađeni kada je popularni par saopštio da se razvodi. Iako se i posle razvoda… »
"To je bila moja propast!" Jovana Pajić progovorila kroz šta je prošla tokom razvoda od Saleta Tropika: Nisam zdrava

"To je bila moja propast!" Jovana Pajić progovorila kroz šta je prošla tokom razvoda od Saleta Tropika: Nisam zdrava

Kurir 18.03.2024
Pevačica Jovana Pajić i muzičar Aleksandar Cvetković, poznat kao Sale Tropiko, dve godine kasnije održavaju prijateljski odnos zbog ćerki. Pajićeva je sada otvoreno govorila o tome kako je ona prošla kroz period razvoda, kako se tada osećala. - U… »
"To je bila moja propast, imam rupu u sećanju": Jovana Pajić iskreno o razvodu i novim ljubavima: "Nisam zdrava"

"To je bila moja propast, imam rupu u sećanju": Jovana Pajić iskreno o razvodu i novim ljubavima: "Nisam zdrava"

Blic 18.03.2024
Pevači su se razveli pre dve godine, a iz braka dugog 11 godina imaju dve ćerke. Jovana Pajić i Aleksandar Cvetković, poznatiji kao Sale Tropiko, dve godine kasnije održavaju prijateljski odnos zbog mezimica, a pevačica je sada pričala kako je ona… »

Vesti dana »