Povezane vesti

„Paradajz nam je bio luksuz, a mleko i jogurt smo čuvali za crne dane“: Emina Jahović otkrila da je u detinjstvu teško…

„Paradajz nam je bio luksuz, a mleko i jogurt smo čuvali za crne dane“: Emina Jahović otkrila da je u detinjstvu teško…

Nova 18.03.2024
Pevačica Emina Jahović danas ima dovoljno novca da sebi ispuni mnoge prohteve, ali kaže da se trudi da troši samo na on što je neophodno, budući da pamti dane kada nije živela u izobilju. „Moji otac i majka nisu imali neko nasledstvo iza sebe, a… »
"Za nas je paradajz bio luksuz": Emina Jahović danas živi u izobilju, a ovako je odrasla: "Gledala sam komšije kako jedu…

"Za nas je paradajz bio luksuz": Emina Jahović danas živi u izobilju, a ovako je odrasla: "Gledala sam komšije kako jedu…

Blic 18.03.2024
Pevačica Emina Jahović danas živi u izobilju, ali to nije bio oduvek slučaj, već je u detinjstvu imala i teških perioda. Naime, ona je jednom prilikom otkrila da zna šta znači nemati. Emina je priznala da su im neke namirnice bile lukusz, te da se… »
Tužna ispovest emine Jahović: "Za nas je paradajz bio luksuz! Gledala sam komšije kako jedu..." Evo šta će stečenim…

Tužna ispovest emine Jahović: "Za nas je paradajz bio luksuz! Gledala sam komšije kako jedu..." Evo šta će stečenim…

Kurir 18.03.2024
Emina Jahović danas ima i više nego dovoljno, u odnosu na to kako je odrasla. Pevačica je svojevremeno ispričala da njeni roditelji, iako lekari, nisu bili svrstavani u bogate. Iz tog razloga, kako je istakla, ona nije hirovita. Voli da potroši, ali… »

Vesti dana »