Povezane vesti
Porodično nasilje u Beogardu: Saslušan osumnjičeni za pretnje supruzi ubistvom pred zajedničkim sinom
Euronews 18.03.2024
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan uhapšeni Z.A. zbog sumnje da je počinio krivično delo "nasilje u porodici", saopšteno je iz tog tužilaštva. On se sumnnjiči da je svojoj supruzi Ž.A, u alkoholisanom stanju sa 1,51 promila… »
Pred sinom pretio ženi da će da je ubije Uhapšen zbog nasilja u porodici
Dnevnik 18.03.2024
BEOGRAD: U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan uhapšeni Z.A. zbog sumnje da je počinio krivično delo ''nasilje u porodici'', saopšteno je iz tog tužilaštva. On se sumnjiči da je svojoj supruzi Ž.A, u alkoholisanom stanju sa… »
Pijan nožem pretio supruzi, sve gledao i njihov sin: Nasilnik u sudu samo ćutao
Telegraf 18.03.2024
Treći osnovni sud u Beogradu osumnjičenom je odredio pritvor. U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan uhapšeni Z.A. zbog nasilja u porodici. Osumnjičeni je svojoj supruzi Ž.A. u alkoholisanom stanju sa 1.51 promila alkohola u… »
Vesti dana »
Više od hiljadu stambenih zgrada bez grejanja u Kijevu na minus devet
N1 Info pre 3 satajoš 42 povezane
UŽIVO: Sjajan meč u Areni, Zvezda ima prednost na poluvremenu
Sport klub pre 29 minutajoš 59 povezanih
Zaposleni u TOK protestovali zbog usvojenog seta pravosudnih zakona: "Ozbiljan korak unazad u oblasti vladavine prava"
Newsmax Balkans pre 8 satijoš 23 povezane
Za upis bespravnih objekata stigle 1.619.273 prijave: Juče više od 150.000
Blic pre 7 satijoš 30 povezanih
EK u drugoj nedelji februara predstavlja predlog prelaznog rešenja za prevoznike sa Zapadnog Balkana
RTV pre 6 satijoš 25 povezanih



