Povezane vesti

Odbačena krivična prijava za akušersko nasilje u GAK „Narodni front“: Kako se boriti protiv ove zlupotrebe sile?

Odbačena krivična prijava za akušersko nasilje u GAK „Narodni front“: Kako se boriti protiv ove zlupotrebe sile?

Nova 19.03.2024
"U GAK Narodni front sam još 2021. doživela nešto stravično. Izgubila sam bebu, koju sam mrtvu izvukla iz sebe u bolničkom toaletu, jer nije bilo nikoga da mi pomogne. I dalje se sećam kako sam zvala upomoć, ali niko nije hteo da me čuje”. Ove… »
Nije se desilo samo Milici Filipović: Lavina ispovesti o akušerskom nasilju, a istrage retke

Nije se desilo samo Milici Filipović: Lavina ispovesti o akušerskom nasilju, a istrage retke

N1 Info 19.03.2024
Prvo osnovno tužilaštvo odbacilo je krivičnu prijavu Milice Filipović iz Šapca, podnetu zbog nehumanog tretmana koji je pretrpela u GAK Narodni front, saznaje N1. Priča Milice Filipović, čiji se indukovani pobačaj okončao u toaletu - i to, kako… »
Odbačena krivična prijava za akušersko nasilje u GAK "Narodni front", u planu novi koraci

Odbačena krivična prijava za akušersko nasilje u GAK "Narodni front", u planu novi koraci

Radio 021 19.03.2024
Prvo osnovno tužilaštvo u Beogradu odbacilo je krivičnu prijavu Milice Filipović koja je podneta zbog nehumanog postupanja za vreme indukovanog pobačaja u GAK "Narodni front". To je za Insajder potvrdila pravna savetnica Sanja Radivojević iz… »

Vesti dana »