Povezane vesti

Otkrivamo stanje izbodenog muškarca u Obrenovcu: "Ubo me je i pobegao na biciklu"

Otkrivamo stanje izbodenog muškarca u Obrenovcu: "Ubo me je i pobegao na biciklu"

Telegraf 19.03.2024
Istragu vodi Osnovno javno tužilaštvo u Obrenovcu. Policija u Obrenovcu raspisala je potragu za napadačem koji je jutros oko 6 sati sečivom izbo Milana M. (43), a i traga za snimkom sa okolnih kamera kako bi mu ušli u trag. Kako "Telegraf.rs"… »
Muškarac (44) izboden u Obrenovcu: Napadač mu prišao na stanici i ubo ga nožem

Muškarac (44) izboden u Obrenovcu: Napadač mu prišao na stanici i ubo ga nožem

Kurir 19.03.2024
Muškarac M. M. (43) povređen je u napadu koji se dogodio jutros u Obrenovcu kada ga je nepoznata osoba izbola nožem. Kako se nezvanično saznaje, napad se dogodio jutros oko 6 sati u Ulici vojvode Mišića u Obrenovcu. - Napad se dogodio kod autobuske… »
Muškarac ušetao u Hitnu pomoć u Obrenovcu sav krvav: "Neko me je isekao nožem na ulici"

Muškarac ušetao u Hitnu pomoć u Obrenovcu sav krvav: "Neko me je isekao nožem na ulici"

Telegraf 19.03.2024
Muškarac je zadobio lake telesne povrede. M.M. (43) jutros je zadobio lakše telesne povrede kada ga je, kako tvrdi, nepoznata osoba posekla nožem u Obrenovcu, saznaje Telegraf.rs. Kako saznajemo, on je sam došao u Hitnu pomoć u Obrenovcu i prijavio… »

Vesti dana »