Povezane vesti

"Nemam odakle da stvorim lovu": Baka Prase u ogromnim dugovima zbog kocke, a sada se oglasila i Anja Bla, devojka jutjubera u…

"Nemam odakle da stvorim lovu": Baka Prase u ogromnim dugovima zbog kocke, a sada se oglasila i Anja Bla, devojka jutjubera u…

Blic 19.03.2024
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, poslednjih meseci na svojim društvenim mrežama reklamira kocku, koja mu se sada obila o glavu. Naime, on je na svojim storijima na Instagramu saopštio da je upao u velike dugove zbog kocke i da je… »
Mnogo sam se zadužio, nemam da vratim lovu! Baka Prase tvrdi da je upao u probleme: Ne mogu da se vratim!

Mnogo sam se zadužio, nemam da vratim lovu! Baka Prase tvrdi da je upao u probleme: Ne mogu da se vratim!

Mondo 19.03.2024
Bogdan Ilić tvrdi da je izgubio veliku količinu novca i da neće da se vrati dok sve ne reši. Bogdan Ilić tvrdi da je izgubio veliku količinu novca i da neće da se vrati dok sve ne reši. Jedan od naših najpoznatijih jutjubera, Bogdan Ilić… »
"Ne mogu da se vratim dok ne rešim sve..." Baka Prase tvrdi da je upao u ogromne finansijske probleme

"Ne mogu da se vratim dok ne rešim sve..." Baka Prase tvrdi da je upao u ogromne finansijske probleme

Telegraf 19.03.2024
Jutjuber se, kako ističe, povlači na neko vreme. Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, oglasio se na svom Instagram storiju i poručio fanovima da će se vratiti na mreže kada bude rešio probleme. - Mnogo sam para sj**ao i mnogo sam se… »

Vesti dana »