Povezane vesti

Brata učesnice zvezde Granda našli ispod automobila! Pevačica objavila poruku koju joj je poslao pre nego što je poginuo

Brata učesnice zvezde Granda našli ispod automobila! Pevačica objavila poruku koju joj je poslao pre nego što je poginuo

Kurir 19.03.2024
Mladić Bojan K. (21) koji je poginuo sinoć oko 23 sata na putu iz Loznice ka mestu Zavlaka, je brat takmičarke Milice Kostadinović iz Zvezda Granda. Mlada pevačica je danas objavila da joj je brat preminuo, a sada je potvrđeno da je reč o mladiću… »
Srpska pevačica objavila poruku koju joj je poslao brat koji je poginuo: "Ti si mi sve, hvala ti što mi pričaš da polako…

Srpska pevačica objavila poruku koju joj je poslao brat koji je poginuo: "Ti si mi sve, hvala ti što mi pričaš da polako…

Blic 19.03.2024
Brat pevačice koja se takmiči u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", Milice Kostadinović, stradao je sinoć oko 23 sata na putu iz Loznice ka mestu Zavlaka. Milica se od njega oprostila tužnom porukom i slikom koju je objavila na storiju, a sada je… »
Pevačica objavila poruku koju joj je poslao brat koji je poginuo: "Hvala ti što mi pričaš da polako vozim"

Pevačica objavila poruku koju joj je poslao brat koji je poginuo: "Hvala ti što mi pričaš da polako vozim"

Telegraf 19.03.2024
"Voli te sestra. Čuvaj me, kao što sam se ja trudila", poručila je ona. Brat pevačice koja se takmiči u Zvezdama Granda, Milice Kostadinović, stradao je sinoć oko 23 sata na putu iz Loznice ka mestu Zavlaka. Ona se od njega oprostila tužnom… »
Stravična slika sa mesta nesreće u kojoj je stradao brat "Zvezde Granda": Automobil potpuno smrskan, telo pronašli ispod…

Stravična slika sa mesta nesreće u kojoj je stradao brat "Zvezde Granda": Automobil potpuno smrskan, telo pronašli ispod…

Blic 19.03.2024
Brat pevačice Milice Kostadinović tragično je sinoć nastradao u saobraćajnoj nesreći. Milica je danas na svom Instagram profilu objavila ovu tužnu vest gde se emotivnim rečima oprostila od njega. Na Instagramu, na stranici 192_rs objavljena je… »
Stravična slika automobila u kom je stradao brat zvezde Granda: Telo nesrećnog momka pronađeno ispod vozila

Stravična slika automobila u kom je stradao brat zvezde Granda: Telo nesrećnog momka pronađeno ispod vozila

Telegraf 19.03.2024
Brat Milice Kostadinović poginuo je kod Loznice. Mladić Bojan K. (21) koji je poginuo sinoć oko 23 sata na putu iz Loznice ka mestu Zavlaka, je brat takmičarke Milice Kostadinović iz Zvezda Granda. Mlada pevačica je danas objavila da joj je brat… »
Jeziva tragedija u domu mlade zvezde Granda Preminuo joj brat, poruka razara dušu: Bato moj, nismo se ni pozdravili...

Jeziva tragedija u domu mlade zvezde Granda Preminuo joj brat, poruka razara dušu: Bato moj, nismo se ni pozdravili...

Kurir 19.03.2024
Zvezdi "Granda", pevačici Milici Kostadinović, preminuo je brat. Ona se, slomljena od bola, oprostila od njega emotivnim rečima na društvenoj mreži Instagram. - Dušo moja mila, bato moj, zašto ovako? Nismo se bato ovako dogovorili. Voli te sestra… »
Preminuo brat Zvezde Granda! Velika tuga u pevačicinom domu, njene reči kidaju dušu: "Bato moj, zašto ovako?"

Preminuo brat Zvezde Granda! Velika tuga u pevačicinom domu, njene reči kidaju dušu: "Bato moj, zašto ovako?"

Mondo 19.03.2024
Brat pevačice Milice Kostadinović je preminuo. Brat pevačice Milice Kostadinović je preminuo. Bivša učesnica takmičenja " Zvezde Granda", Milica Kostadinović oglasila se na Instagramu i saopštila tužne vesti, da je ostala bez brata. Njene reči… »
Umro brat "Zvezde Granda": Milica Kostadinović slomljena od bola: "Trudila sam se da te sačuvam od svega..."

Umro brat "Zvezde Granda": Milica Kostadinović slomljena od bola: "Trudila sam se da te sačuvam od svega..."

Blic 19.03.2024
Pevačica Milica Kostadinović ove subote je napustila takmičenje "Zvezde Granda", a sada je na mrežama objavila tužnu vest. Naime, Milica je saopštila da je njen brat preminuo, a od njega se oprostila emotivnim rečima. - Dušo moja mila, bato moj… »
Strašna vest! Umro brat mlade zvezde Granda: "Zašto ovako, bato moj, oko moje..."

Strašna vest! Umro brat mlade zvezde Granda: "Zašto ovako, bato moj, oko moje..."

Telegraf 19.03.2024
Pevačica se oprostila od voljene osobe. Učesnici muzičkog takmičenja "Zvezda Granda" Milici Kostadinović dogodio se smrtni slučaj u porodici. Pevačica je objavila na društvenim mrežama da joj je preminuo brat od koga se oprostila teškim rečima… »

Vesti dana »