Povezane vesti
Peskov: U planu nekoliko poseta Putina drugim državama
RTV 19.03.2024
MOSKVA - Portparol ruskog predsedništva Dmitrij Peskov izjavio je danas da će predsednik Rusije Vladimir Putin posetiti nekoliko zemalja. On je to rekao na konferenciji za novinare, na pitanje novinara da li predsednik planira da poseti Kinu i dodao da… »
Peskov: "u planu nekoliko poseta Putina drugim državama"
Blic 19.03.2024
Portparol ruskog predsedništva Dmitrij Peskov izjavio je danas da će predsednik Rusije Vladimir Putin posetiti nekoliko zemalja. On je to rekao na konferenciji za novinare, na pitanje novinara da li predsednik planira da poseti Kinu i dodao da su u toku… »
Putin u maju putuje u Kinu, saznaje Reuters
Slobodna Evropa 19.03.2024
Ruski predsjednik Vladimir Putin u maju će posjetiti Kinu kako bi se sastao sa predsjednikom Xi Jinpingom, prenosi Reuters. Ovo bi mogla biti njegova prva posjeta inostranstvu u okviru novog predsjedničkog mandata. Zapadne vlade osudile su Putinov… »
Ovu zemlju će Putin prvu posetiti nakon osvajanja novog mandata
Danas 19.03.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin otputovaće u Kinu u maju gde će, u svom prvom putovanju u inostranstvo tokom novog mandata, razgovarati sa predsednikom Si Đinpingom. „Putin će posetiti Kinu“, rekao je Rojtersu jedan od izvora, koji je želeo da… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 1 satjoš 29 povezanih

Dekan Fizičkog fakulteta poručio ministarki prosvete: Dođite i uhapsite ceo fakultet
Danas pre 1 satjoš 22 povezane

Haos u Pančevu: Građani pokušavaju da uđu na sednicu Skupštine, guraju se s policijom FOTO
Nova pre 4 satijoš 15 povezanih

Ko u Srbiji ima „zvučni top“: Analiza Aleksandra Radića u novom broju Nedeljnika
Nedeljnik pre 4 satijoš 27 povezanih