Povezane vesti

Zdjelar: Da pokažem selektoru da mi je mesto u reprezentaciji

Zdjelar: Da pokažem selektoru da mi je mesto u reprezentaciji

Sportski žurnal 19.03.2024
Fudbaler moskovskog CSKA kaže da je nemoguće naći karte za meč u Moskvi. Fudbaler moskovskog CSKA Saša Zdjelar rekao je danas da mu je drago što je ponovo u timu Srbije i dodao da želi da pokaže selektoru Draganu Stojkoviću da mu je mesto u… »
Zdjelar ponovo među "Orlovima": "Protiv Brazila kao da je juče bilo..."

Zdjelar ponovo među "Orlovima": "Protiv Brazila kao da je juče bilo..."

Sportske.net 19.03.2024
"Drago mi je je da sam ponovo ovde, veliko je zadovoljstvo i privilegija biti u reprezentaciji posle dugo vremena. Srećan sam što sam ponovo tu i što mogu da branim boje naše države", rekao je Zdjelar, prenosi Fudbalski savez Srbije. "Dugo nisam bio… »
Zdjelar zadirkuje saigrača iz CSKA zbog Mitrovića: „Ne bih voleo da sam u njegovoj koži!“

Zdjelar zadirkuje saigrača iz CSKA zbog Mitrovića: „Ne bih voleo da sam u njegovoj koži!“

Hot sport 19.03.2024
U CSKA nastupaju tri ruska reprezentativca Saša Zdjelar se vratio u redove reprezentacije Srbije, za koju je ranije odigrao tri meča, te će pokušati da se nametne selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju u ovom martovskom ciklusu. Prva prilika biće već… »
''Mesto mi je u reprezentaciji!'' Bivši fudbaler Partizana želi da pokaže selektoru da nije pogrešio pozvavši ga u…

''Mesto mi je u reprezentaciji!'' Bivši fudbaler Partizana želi da pokaže selektoru da nije pogrešio pozvavši ga u…

Večernje novosti 19.03.2024
Fudbalski reprezentivac Srbije Saša Zdjelar izjavio je danas u Staroj Pazovi da je srećan što će igrati za nacionalni tim na prijateljskim mečevima protiv Rusije i Kipra. FOTO: Profimedia Fudbaleri Srbije se u Staroj Pazovi pripremaju za predstojeće… »
Zdjelar: Da pokažem selektoru da mi je mesto u reprezentaciji

Zdjelar: Da pokažem selektoru da mi je mesto u reprezentaciji

Danas 19.03.2024
Fudbaler moskovskog CSKA Saša Zdjelar rekao je danas da mu je drago što je ponovo u timu Srbije i dodao da želi da pokaže selektoru Draganu Stojkoviću da mu je mesto u nacionalnom timu. „Drago mi je je da sam ponovo ovde, veliko je zadovoljstvo i… »
Naši "Rusi" najavljuju duel u Moskvi: Privilegija je što smo opet sa "orlovima"

Naši "Rusi" najavljuju duel u Moskvi: Privilegija je što smo opet sa "orlovima"

Večernje novosti 19.03.2024
SRBIJA putuje u Moskvu, a iz Moskve su prvo u Beograd na okupljanje reprezentacije morali da dođu momci koji nose dres CSKA. Saša Zdjelar i Milan Gajič su u opširnom razgovoru za internet sajt Fudbalskog saveza Srbije najavili prijateljski duel u… »
Zdjelar i Gajić: Srećni smo zbog povratka u reprezentaciju

Zdjelar i Gajić: Srećni smo zbog povratka u reprezentaciju

Sport klub 19.03.2024
Zahvaljujući dobroj formi u ruskom šampionatu, Saša Zdjelar i Milan Gajić, dobili su poverenje selektora Dragana Stojkovića da upravo u zemlji i gradu u kome igraju s velikim uspehom, Moskvi, pokažu i dokažu sve ono što ih preporučilo za dres… »

Vesti dana »