Povezane vesti

Sirano” večeras premijerno u u JDP-u

Sirano” večeras premijerno u u JDP-u

Politika 19.03.2024
Premijera predstave „Sirano” Edmona Rostana u adaptaciji i režiji Gorčina Stojanovića koji je potpisao i scenografiju biće izvedena večeras od 20 sati na sceni „Ljuba Tadić” Jugoslovenskog dramskog pozorišta u Beogradu. Naslovnog junaka… »
Novo čitanje "sirana": Rostanov junak premijerno na sceni JDP, u režiji Gorčina Stojanovića

Novo čitanje "sirana": Rostanov junak premijerno na sceni JDP, u režiji Gorčina Stojanovića

Večernje novosti 19.03.2024
PO herojskoj komediji Edmona Rostana "Sirano de Beržerak", nastala je predstava "Sirano" u adaptaciji, režiji i scenografiji Gorčina Stojanovića: premijerno izvođenje je večeras na Velikoj sceni "Ljuba Tadić" Jugoslovenskog dramskog pozorišta… »
"Mislio sam da je to iza mene" Dragan Mićanović u herojskoj komediji, a Anita Mančić stavila brkove: Pitala sam zašto ja?

"Mislio sam da je to iza mene" Dragan Mićanović u herojskoj komediji, a Anita Mančić stavila brkove: Pitala sam zašto ja?

Kurir 19.03.2024
Herojska komedija "Sirano" u režiji Gorčina Stojanovića premijerno će biti izvedena u utorak na velikoj sceni Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Komad Edmona Rostana koji donosi priču o večitoj borbi između čovekove potrage za slobodom i… »
Da li moć isključuje i slobodu i ljubav: Dragan Mićanović večeras premijerno u JDP kao zaljubljeni poetični filozof…

Da li moć isključuje i slobodu i ljubav: Dragan Mićanović večeras premijerno u JDP kao zaljubljeni poetični filozof…

Danas 19.03.2024
Na Velikoj sceni „Ljuba Tadić“ Jugoslovenskog dramskog pozorišta večeras će premijerno biti izvedeno najznačajnije delo neoromantičnog francuskog pesnika i dramatičara Edmona Rostana, „Sirano“, u režiji Gorčina Stojanovića, koji… »

Vesti dana »