Povezane vesti

(Video)U Skupštini Srbije udaranje u klupe, pištaljke, zaletanje na predsedavajućeg

(Video)U Skupštini Srbije udaranje u klupe, pištaljke, zaletanje na predsedavajućeg

U centar 19.03.2024
Današnje zasedanje parlamenta na kojem se raspravlja o izboru za predsednika Narodne skupštine protiče u tenzičnoj atmosferi, a sam početak sednice je bio prekinut pošto su poslanici opozicije sa liste „Srbija protiv nasilja“ nezadovolji što… »
U Skupštini Srbije udaranje u klupe, pištaljke, zaletanje na predsedavajućeg

U Skupštini Srbije udaranje u klupe, pištaljke, zaletanje na predsedavajućeg

IndeksOnline 19.03.2024
BEOGRAD – Današnje zasedanje parlamenta na kojem se raspravlja o izboru za predsednika Narodne skupštine protiče u tenzičnoj atmosferi, a sam početak sednice je bio prekinut pošto su poslanici opozicije sa liste “Srbija protiv nasilja”… »
U Skupštini Srbije udaranje u klupe, pištaljke, zaletanje na predsedavajućeg

U Skupštini Srbije udaranje u klupe, pištaljke, zaletanje na predsedavajućeg

RTK 19.03.2024
Današnje zasedanje parlamenta na kojem se raspravlja o izboru za predsednika Narodne skupštine protiče u tenzičnoj atmosferi, a sam početak sednice je bio prekinut pošto su poslanici opozicije sa liste „Srbija protiv nasilja“ nezadovolji što… »
Nastavljen rad parlamenta nakon kraćeg prekida zbog ponašanja opozicije

Nastavljen rad parlamenta nakon kraćeg prekida zbog ponašanja opozicije

U centar 19.03.2024
Sednica Skupštine Srbije na kojoj se raspravlja o izboru predsednice parlamenta nastavljena je posle kraćeg zastoja koji je nastao nakon što je opozicija ustala sa svojih mesta i prišla predsedavajućem tražeći reč zbog povrede poslanika. Iako je… »

Vesti dana »