Povezane vesti

'Izvini, da li mogu da spustim ruku na tvoje grudi da pozdravim brata?' Goranova priča o srcu mladića rasplakala voditeljku…

'Izvini, da li mogu da spustim ruku na tvoje grudi da pozdravim brata?' Goranova priča o srcu mladića rasplakala voditeljku…

Kurir 19.03.2024
Goran Filić je čovek u kojem kuca srce jednog divnog momka. Pre sedam godina počeli su problemi sa srcem, a sad je istakao kako danas slavi svoj 5. rođendan. Potresnom pričom rasplakao je sve i otkrio kako je uspeo da pronađe roditelje dečka čije… »
„Izvini, je l’ mogu samo da stavim ruku na tvoje grudi da pozdravim brata“: Emotivna ispovest muzičara Gorana kome je…

„Izvini, je l’ mogu samo da stavim ruku na tvoje grudi da pozdravim brata“: Emotivna ispovest muzičara Gorana kome je…

Nova 19.03.2024
Muzičar Goran Filić pre sedam godina otkrio je da ima problem sa srcem. Dve godine je trajala njegova borba dok nije stigla strašna vest - jedino ga može spasiti transplantacija. Za dva dana Goran Filić slavi, kako kaže, svoj peti rođendan. Ističe… »
"Izvini, mogu li da stavim ruku na tvoje grudi da pozdravim brata?": Svi u studiju su plakali dok je Goran, u kome kuca srce…

"Izvini, mogu li da stavim ruku na tvoje grudi da pozdravim brata?": Svi u studiju su plakali dok je Goran, u kome kuca srce…

Blic 19.03.2024
Priča muzičara Gorana Filića toliko je potresna da je rasplakala čak i voditeljku Irinu Vukotić u programu uživo. Pre sedam godina Filić je otkrio da ima problem sa srcem. Dve godine je trajala njegova borba dok nije stigla strašna vest - jedino… »
Video sam poslednja 2 otkucaja svog srca! Goran potresnom pričom rasplakao Irinu: Pitala je da stavi ruku na moje grudi!

Video sam poslednja 2 otkucaja svog srca! Goran potresnom pričom rasplakao Irinu: Pitala je da stavi ruku na moje grudi!

Mondo 19.03.2024
Ispovest čoveka koji se spletom neverovatnih okolnosti sreo sa ljudima koji su mu donirali srce svoga sina. Ispovest čoveka koji se spletom neverovatnih okolnosti sreo sa ljudima koji su mu donirali srce svoga sina. Goran Filić je čovek u kojem kuca… »

Vesti dana »