Povezane vesti

Dačić: Podržavamo izbor Ane Brnabić za predsednika Skupštine

Dačić: Podržavamo izbor Ane Brnabić za predsednika Skupštine

Politika 19.03.2024
Predsednik poslaničke grupe Socilističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da će ta stranka, zajedno sa svojim koalicionim partnerima Jedinstvenom Srbijom i Zelenim Srbije, podržati izbor Ane Brnabić za predsednicu Skupštine Srbije… »
Orlić: Ponosni smo na posao koji je uradila Ana Brnabić, glas naroda je glas Boga

Orlić: Ponosni smo na posao koji je uradila Ana Brnabić, glas naroda je glas Boga

Radio 021 19.03.2024
Ovlašćeni predstavnik poslaničke grupe "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" Vladimir Orlić izjavio je da je ta lista sa partnerima i saradnicima predložila Anu Brnabić za predsednicu Skupštine. Rekao je da su ponosni na posao koji je… »
Dačić: Dok sam bio premijer dolazili su Trampovi ljudi da se interesuju za zgradu Generalštaba

Dačić: Dok sam bio premijer dolazili su Trampovi ljudi da se interesuju za zgradu Generalštaba

Insajder 19.03.2024
Šef poslaničke grupe Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je u Skupštini Srbije da su, dok je bio premijer, "ljudi Donalda Trampa dolazili da se interesuju za zgradu Generalštaba, ali da to tada nije moglo da se realizuje". 'Ako… »
Dačić: Podržavamo izbor Ane Brnabić za predsednika Skupštine

Dačić: Podržavamo izbor Ane Brnabić za predsednika Skupštine

RTV 19.03.2024
BEOGRAD - Predsednik poslaničke grupe Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da će ta stranka, zajedno sa svojim koalicionim partnerima Jedinstvenom Srbijom i Zelenim Srbije, podržati izbor Ane Brnabić za predsednicu Skupštine… »
Dačić: Trampovi ljudi dolazili da se interesuju za Generalštab dok sam bio premijer

Dačić: Trampovi ljudi dolazili da se interesuju za Generalštab dok sam bio premijer

Blic 19.03.2024
Predsednik poslaničke grupe Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da će ta stranka, zajedno sa svojim koalicionim partnerima Jedinstvenom Srbijom i Zelenim Srbije, podržati izbor Ane Brnabić za predsednicu Skupštine… »
Dačić: Podržavamo izbor Ane Brnabić za predsednika Skupštine

Dačić: Podržavamo izbor Ane Brnabić za predsednika Skupštine

Telegraf 19.03.2024
Predsednik socijalista ističe da problem KiM traje vekovima unazad i da treba da budemo realni u vezi sa njim. Predsednik poslaničke grupe Socilističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da će ta stranka, zajedno sa svojim koalicionim… »
Dačić: Razgovarao sam o Generalštabu s Trampovim ljudima, što niko ne pominje Maršalat

Dačić: Razgovarao sam o Generalštabu s Trampovim ljudima, što niko ne pominje Maršalat

N1 Info 19.03.2024
Poslanik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je u Skupštini Srbije da mu je žao što u vreme kada je bio premijer nije uspeo da postigne dogovor sa kompanijom Donalda Trampa o izgradnji hotela na mestu bombardovane zgrade Generalštaba u… »

Vesti dana »