Povezane vesti
Poznata kompanija zaustavlja proizvodnju automobila! Preti im bankrot: 15 odsto radnika ostaje na ulici
Blic 19.03.2024
Fisker Inc. pauzira proizvodnju sledećih šest nedelja, jer proizvođač električnih vozila nastoji da obuzda zalihe i izbegne mogućnost podnošenja zahteva za stečaj. Kompanija prošle nedelje nije platila obaveznu kamatu od oko 8,4 miliona dolara na svoje… »
Proizvođač električnih vozila pauzira proizvodnju i upozorava na mogućnost bankrota
Telegraf 19.03.2024
Fisker je upozorio da možda neće moći da ispuni obaveze servisiranja duga i da bi mogao biti primoran da traži zaštitu po važećim zakonima o bankrotu. Fisker, proizvođač električnih vozila, saopštio je da će pauzirati proizvodnju u narednih šest nedelja… »
Vesti dana »
Đedović: Pri kraju proces registracije da Srbija može u Grčkoj da koristi kapacitete za LNG
Euronews pre 13 minutajoš 22 povezane
CMG: Si Đinping i Donald Tramp na sastanku u užem formatu u Džongnanhaju
Beta pre 14 minutajoš 23 povezane
STIŽE NOVI TALAS NEVREMENA U SRBIJU Hitno se oglasio RHMZ, u naredna dva sata neka se sprema OVA TRI DELA ZEMLJA: Ali to nije sve, pravi haos kreće SUTRA
Blic pre 9 minutajoš 19 povezanih
Ministarstvo: MSP Crne Gore bez ikakvog stvarnog povoda i potrebe konstruiše povod za javni napad na predsednika Srbije
N1 Info pre 19 minutajoš 13 povezanih



