Повезане вести
Најкасније до јуна у Србији иновативни лекови за карцином дојке
РТК 19.03.2024
Најкасније до јуна биће доступни иновативни лекови којим се од рака дојке лече жене у европским земљама, најављено је данас на панелу „Савремена дијагностика и третман канцера дојке“ који је одржан у Београду поводом… »
Савремени лекови за карцином дојке доступни од јуна пацијенткињама у Србији
Недељник 19.03.2024
На листи лекова Републичког фонда за здравствено осигурање нашли су се крајем прошле године нови иновативни лекови – чак 22 терапије. Међу њима је и 16 најсавременијих лекова за лечење великог броја онколошких обољења, од… »
Превенција кључна у борби против трећег узрока смртности код жена у Србији
Недељник 19.03.2024
Карцином дојке представља најчешће дијагностиковано малигно обољење код жена. Према последњим подацима, у свету се годишње дијагностикује више од 2.3 милиона нових случајева, док је у Србији годишње регистровано око 4.500… »
Вести дана »
Ухапшен мушкарац који је камионом изазвао тешку саобраћајну несрећу
Бета пре 29 минутајош 31 повезана
Преврнуо се чамац на Сави код Славонског Брода у Хрватској: Страдала једна особа, више особа спасено
Еуроневс пре 1 сатјош 27 повезаних
Усвојена резолуција УН о Чернобиљу, Америка гласала против! Мења се име нуклеарке и уводе нове мере, Вашингтон стао уз Русију!
Курир пре 2 сатајош 25 повезаних
Шапић: Нисам размишљао да поднесем оставку због блокаде гараже у Пионирском парку
Бета пре 4 минутајош 18 повезаних




