Povezane vesti

„Moj organizam je sve odbijao, povraćala sam i vodu“: Marija Mikić pričala je o razlozima spontanih pobačaja i borbi za…

„Moj organizam je sve odbijao, povraćala sam i vodu“: Marija Mikić pričala je o razlozima spontanih pobačaja i borbi za…

Nova 19.03.2024
Pevačica Marija Mikić majka je dvoje dece, a više puta do sada je otvoreno govorila o svojoj borbi za potomstvo. Naime, pre nego što je na svet donela svoje prvo dete, ćerku Đurđu, imala je nekoliko spontanih pobačaja. „Imala sam trombofiliju, a… »
"Organizam je sve odbijao, povraćala sam i vodu" Marija Mikić otkrila probleme sa kojima se suočila tokom trudnoće, ovo je…

"Organizam je sve odbijao, povraćala sam i vodu" Marija Mikić otkrila probleme sa kojima se suočila tokom trudnoće, ovo je…

Kurir 19.03.2024
Marija Mikić otkrila je sa kakvim se zdravstvenim problemima suočavala. Kako kaže, upravo to je bio razlog spontanih pobačaja koje je imala pre nego što je rodila ćerku Đurđu. Naime, Marija ima dvoje dece, a sada je priznala da je najpre imala… »
"To je bio razlog spontanih pobačaja": Marija Mikić progovorila o zdravstvenom problemu: "Moj organizam je sve odbijao…

"To je bio razlog spontanih pobačaja": Marija Mikić progovorila o zdravstvenom problemu: "Moj organizam je sve odbijao…

Blic 19.03.2024
Pevačica Marija Mikić otkrila je sa kakvim se zdravstvenim problemima suočavala. Kako kaže, upravo to je bio razlog spontanih pobačaja koje je imala pre nego što je rodila ćerku Đurđu. Naime, Marija ima dvoje dece, a sada je priznala da je najpre… »

Vesti dana »