Povezane vesti
Putin traži od Federalne službe bezbjednosti da ulovi 'izdajice'
Slobodna Evropa 19.03.2024
Predsjednik Rusije Vladimir Putin pozvao je u utorak na lov na "izdajice" u svom obraćanju ruskoj Federalnoj službi bezbjednosti (FSB), nakon što je osvojio novi predsjednički mandat. Treba ih identifikovati i kazniti, rekao je Putin oštrim tonom, piše… »
Putin nakon reizbora zatražio od FSB da ulovi „izdajice“
Nova 19.03.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin pozvao je na lov na "izdajice" u svom obraćanju ruskoj Saveznoj službi sigurnosti (FSB), nakon što je osvojio novi predsednički mandat. Treba ih identifikovati i kazniti, rekao je Putin osetno gnjevnim tonom, prenosi N1… »
Putin nakon reizbora zatražio od FSB-a da ulovi ‘izdajice’
Al Jazeera 19.03.2024
Putin je pozvao FSB da sarađuje s drugim obavještajnim službama u jačanju protuterorističkog djelovanja. Ruski predsjednik Vladimir Putin pozvao je na lov na “izdajice” u svom obraćanju ruskoj Saveznoj službi sigurnosti (FSB) u utorak, nakon što je… »
Putin nakon reizbora zatražio od FSB da ulovi „izdajice“
N1 Info 19.03.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin pozvao je na lov na "izdajice" u svom obraćanju ruskoj Saveznoj službi sigurnosti (FSB), nakon što je osvojio novi predsednički mandat. Treba ih identifikovati i kazniti, rekao je Putin osetno gnjevnim tonom. „Kaznićemo ih… »
Vesti dana »

Nevreme stiglo do Bačke – u Subotici obilna kiša, oborena stabla u Mišićevu i Bajmoku
RTV pre 1 satjoš 31 povezana

Srbija završila pripreme za Evrobasket ubedljivom pobedom nad Slovenijom, Pešić zadovoljan pristupom i oprezan
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 61 povezana

Netanjahu naređuje početak pregovora o oslobađanju talaca i odobrava planove za zauzimanje Gaze
Naslovi.ai pre 1 satjoš 38 povezanih

Trump daje dve nedelje da proceni šanse za mir između Rusije i Ukrajine
Slobodna Evropa pre 47 minutajoš 27 povezanih

Srpska lista o nasilju kurtijevih političara: Ispunjeni su svi zakonski uslovi za kandidate na izborima
Dnevnik pre 3 satajoš 22 povezane