Povezane vesti

Objavljen raspored Srbija sa Drim timom u prvom kolu na OI, evo koliko timova ide dalje u doigravanje

Objavljen raspored Srbija sa Drim timom u prvom kolu na OI, evo koliko timova ide dalje u doigravanje

Dnevnik 20.03.2024
PARIZ: Muška košarkaška reprezentacija Srbije igraće 28. jula protiv selekcije Sjedinjenih Američkih Država u prvom kolu grupe C na Olimpijskim igrama u Parizu, saopštili su organizatori. U saopštenju se navodi da će naknadno će biti objavljeno… »
Vujošević za SK: Srbija nije loše prošla na žrebu za OI

Vujošević za SK: Srbija nije loše prošla na žrebu za OI

Sport klub 20.03.2024
Seniorska reprezentacija Srbije će na predstojećim Olimpijskim igrama u Parizu (27. jul - 11. avgust), igrati u grupi C sa SAD, Južnim Sudanom i pobednikom kvalifikacija u San Huanu (Litvanija, Meksiko, Obala Slonovače, Italija, Portoriko, Bahrein)… »
Pešić istakao šta je najvažnije za Olimpijske igre, a to nije protivnik

Pešić istakao šta je najvažnije za Olimpijske igre, a to nije protivnik

Sportske.net 20.03.2024
Košarkaši Srbije na Olimpijskim igrama igraće u Grupi C sa SAD, Južnim Sudanom i još jednom selekcijom, koja još uvek nije poznata. Selektor Svetislav Pešić rekao je da najvažnija stvar sastav tima, a ne protivnik. "Još nemamo potpunu sliku kako… »
Raca za SK: Sviđa mi se grupa, čeka nas veliki rad

Raca za SK: Sviđa mi se grupa, čeka nas veliki rad

Sport klub 20.03.2024
Dame imaju prednost. Domaćini Olimpijskih Igara 2024. su najavili da će na najvećem planetarnom sportskom spektaklu akcenat da stave na afirmaciju ženskog sporta. To se primetilo već na žrebu za košarkaške turnire. Najpre su izvučene grupe… »
OI: Košarkašice Srbije kreću od Portorika

OI: Košarkašice Srbije kreću od Portorika

Sport klub 20.03.2024
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije će u grupnoj fazi na Olimpijskim igrama igrati protiv Portorika, Kine i Španije, a poznat je i raspored odigravanja utakmica. Baš tim redosledom će tim Marine Maljković početi učešće na Igrama u Parizu… »
Muta Nikolić uveren: "Ameri su nevažni, ako smo mi tip-top"

Muta Nikolić uveren: "Ameri su nevažni, ako smo mi tip-top"

Sportske.net 20.03.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije dobila je rivale na Olimpijskim igrama u Parizu. Radi se o selekcijama SAD, Južnog Sudana i pobednika kvalifikacionog turnira u Portoriku, gde su glavni favoriti Italija i Litvanija. Član stručnog štaba kod Saše… »
Košarkaši Srbije sada znaju i raspored u grupi na olimpijskom turniru: Prvo protiv najjačeg, na kraju protiv najslabijeg

Košarkaši Srbije sada znaju i raspored u grupi na olimpijskom turniru: Prvo protiv najjačeg, na kraju protiv najslabijeg

Danas 20.03.2024
Košarkaši Srbije sada znaju i raspored za mečeve u grupi na olimpijskom turniru u Parizu ovog leta. U dvorani koja će biti prilagođena igri pod obručima na fudbalskom stadionu „Pjer Moro“ francuskog prvoligaša Lila u istoimenom gradu kreću od… »
"Drim tim" prvi rival košarkašima Srbije u Parizu: Košarkašice kreću od meča protiv Portorika

"Drim tim" prvi rival košarkašima Srbije u Parizu: Košarkašice kreću od meča protiv Portorika

Euronews 20.03.2024
Muška košarkaška reprezentacija Srbije igraće 28. jula protiv selekcije Sjedinjenih Američkih Država u prvom kolu grupe C na Olimpijskim igrama u Parizu, saopštili su organizatori, a u saopštenju se navodi da će naknadno će biti objavljeno… »
OI: Košarkaši prvo s Amerikancima, košarkašice s Portorikom

OI: Košarkaši prvo s Amerikancima, košarkašice s Portorikom

Sportski žurnal 20.03.2024
Objavljen raspored utakmica grupne faze u Parizu. Muška košarkaška reprezentacija Srbije igraće 28. jula protiv selekcije Sjedinjenih Američkih Država u prvom kolu grupe C na Olimpijskim igrama u Parizu, saopštili su organizatori. U saopštenju se… »
Srbija saznala rivale na olimpijskim igrama: Velika šansa za lavice, izbegli smo drim-tim

Srbija saznala rivale na olimpijskim igrama: Velika šansa za lavice, izbegli smo drim-tim

Večernje novosti 20.03.2024
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije je u grupi sa Španijom, Kinom i Portorikom. FOTO: AP/Tanjug Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković imala je komentar na grupu koja je odlučena žrebom za Olimpijske igre u… »
Nikolić: Ako se svi budu odazvali, Srbija će biti tip – top

Nikolić: Ako se svi budu odazvali, Srbija će biti tip – top

Sport klub 20.03.2024
Selekcija SAD sa svim (ne)najavljenim NBA vedetama, Južni Sudan, debitant sa poslednjeg SP i pobednik kvalifikacionog turnira u San Hoseu (Litvanija, Meksiko, Obala Slonovače, Italija, Portoriko, Bahrein), protivnici su Srbije u grupi C, prve faze… »
Poznat raspored na OI: Srbija kreće od Amerike

Poznat raspored na OI: Srbija kreće od Amerike

Sport klub 20.03.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije dobila je raspored utakmica na Olimpijskim igrama, a pojašnjene su i propozicije za četvrtfinale. Srbija će u grupnoj fazi igrati protiv Sjedinjenih Američkih Država, Južnog Sudana i rivala koji će svoje mesto na… »
Pešić: Najvažnije u kom ćemo sastavu mi biti

Pešić: Najvažnije u kom ćemo sastavu mi biti

Sport klub 20.03.2024
Selektor Srbije Svetislav Pešić izjavio je da je najvažnije u kom sastavu će Srbija nastupiti na Olimpijskim igrama i kakve pripreme će moći da obavi. „Još nemamo potpunu sliku kako će naša grupa izgledati, jer se čeka pobednik kvalifikacionog… »
Srbija zna raspored za OI, prvo sa Amerikancima: Posebna pravila važe za četvrtfinale, napravljena velika promena!

Srbija zna raspored za OI, prvo sa Amerikancima: Posebna pravila važe za četvrtfinale, napravljena velika promena!

Mondo 20.03.2024
Košarkaši Srbije dobili su raspored utakmica za Olimpijske igre, a znaju i propozicije za četvrtfinale. Košarkaši Srbije dobili su raspored utakmica za Olimpijske igre, a znaju i propozicije za četvrtfinale. Košarkaši Srbije saznali su dva od tri… »
Određene grupe košarkaškog turnira na Igrama, Srbija protiv SAD-a

Određene grupe košarkaškog turnira na Igrama, Srbija protiv SAD-a

Al Jazeera 20.03.2024
Naslove olimpijskih pobjednika na Igrama u Parizu u obje konkurencije brane Sjedinjene Američke Države. Međunarodna košarkaška federacija (FIBA) izvukla je u svom sjedištu u švicarskom Miesu grupe za ovogodišnji Olimpijski turnir u Parizu. Grupu A… »
Samo naivni mogu to da pomisle! Marina oprezna posle žreba za Olimpijske igre: Igračice se menjaju, moj metod je isti

Samo naivni mogu to da pomisle! Marina oprezna posle žreba za Olimpijske igre: Igračice se menjaju, moj metod je isti

Mondo 20.03.2024
Marina Maljković oglasila se posle žreba za Olimpijske igre. Marina Maljković oglasila se posle žreba za Olimpijske igre. Košarkašice Srbije dobile su rivalke na Olimpijskim igrama u Francuskoj. Saznale su da će igrati u grupi A i da će rivali… »
Žreb za olimpijski turnir košarkaša: Srbija u grupi sa Amerikancima

Žreb za olimpijski turnir košarkaša: Srbija u grupi sa Amerikancima

Danas 20.03.2024
Muška košarkaška reprezentacija Srbije igraće u Grupi C u prvoj fazi olimpijskog turnira u Parizu. Rivali ekipi selektora Svetislava Pešića biće SAD, Južni Sudan, koji je na Svetskom prvenstvu prošle godine savladan sa 115:83, i pobednik… »
Pešić: Najvažnije u kom ćemo sastavu mi biti

Pešić: Najvažnije u kom ćemo sastavu mi biti

Danas 19.03.2024
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je večeras da je najvažnije u kom sastavu će Srbija nastupiti na Olimpijskim igrama i kakve pripreme će moći da obavi. „Još nemamo potpunu sliku kako će naša grupa izgledati… »
Žreb za olimpijski turnir košarkašica: Srbija u najlakšoj grupi, otvoren put ka četvrtfinalu

Žreb za olimpijski turnir košarkašica: Srbija u najlakšoj grupi, otvoren put ka četvrtfinalu

Danas 19.03.2024
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije takmičiće se u Grupi A u prvoj fazi turnira na Olimpijskim igrama u Parizu, a protivnice ekipi selektorke Marine Maljković biće selekcije Španije, Kine i Portorika. Na žrebu koji je održan u Parizu Srbija… »

Vesti dana »