Povezane vesti

Trudna Katarina Živković prvi put u javnosti! Pokazala stomačić, pa progovorila o ocu deteta: On je...

Trudna Katarina Živković prvi put u javnosti! Pokazala stomačić, pa progovorila o ocu deteta: On je...

Story 20.03.2024
Prve fotografije trudne Katarine Živković stigle su kada i njena zvanična potvrda ovih prelepih vesti. Naime, sinoć je tokom gostovanja u emisiji „Amidži šou” potvrdila da je u blagoslovenom stanju. Trudna Katarina pojavila se u belom odelu, a… »
"Dostojanstveno se povlačim" Trudna Kaća Živković saznala pol bebe otkrila i najveću želju koja se tiče misterioznog…

"Dostojanstveno se povlačim" Trudna Kaća Živković saznala pol bebe otkrila i najveću želju koja se tiče misterioznog…

Kurir 20.03.2024
Pevačica Katarina Živković potvrdila je da je u drugom stanju, a partnera ne želi da otkrije javnosti. - Dobro sam. Posle ovoga se povlačim u ilegalu, prestajem da radim, posvećujem se sebi. Pauza je prirodna, radujem joj se. Imam još jedan nastup… »
Prijavila nas je za pokušaj ubistva! Katarini i Milici policija došla na vrata, komšinica za sve kriva

Prijavila nas je za pokušaj ubistva! Katarini i Milici policija došla na vrata, komšinica za sve kriva

Mondo 20.03.2024
Katarina Živković i Milica Todorović ispričale su kako ih je komšinica prijavila za pokušaj ubistva. Katarina Živković i Milica Todorović ispričale su kako ih je komšinica prijavila za pokušaj ubistva. Pevačice Milica Todorović i Katarina… »
"Dostojanstveno se povlačim": Trudna Kaća Živković saznala pol deteta, pa otkrila najveću želju koja se tiče njenog…

"Dostojanstveno se povlačim": Trudna Kaća Živković saznala pol deteta, pa otkrila najveću želju koja se tiče njenog…

Blic 20.03.2024
Pevačica Katarina Živković potvrdila je da je u drugom stanju, a verenika odbija da pokaže javnosti. - Dobro sam. Posle ovoga se povlačim u ilegalu, prestajem da radim, posvećujem se sebi. Pauza je prirodna, radujem joj se. Imam još jedan nastup u… »
"Komšinica nas prijavila za pokušaj ubistva": Kaća Živković i Milica Todorović živele zajedno, a zbog ovog im je…

"Komšinica nas prijavila za pokušaj ubistva": Kaća Živković i Milica Todorović živele zajedno, a zbog ovog im je…

Blic 19.03.2024
Pevačice Milica Todorović i Katarina Kaća Živković gostovale su zajedno u emisiji, gde su se prisetile jedne situacije kada su bile cimerke. Kaća je prvo odgovarala na kratka pitanja, a zbog jednog odgovora šokirala je sve u studiju. - Da li… »
"Ovaj mali život mi je prioritet, to je blagoslov od boga": Kaća Živković prvi put o trudnoći: Ovako pevačica izgleda u…

"Ovaj mali život mi je prioritet, to je blagoslov od boga": Kaća Živković prvi put o trudnoći: Ovako pevačica izgleda u…

Blic 19.03.2024
Pevačica Katarina Kaća Živković prvi put je potvrdila vest da je u drugom stanju. Naime, pevačica je nedavno otkrila da je u emotivnoj vezi već šest godina, a potom se pojavila informacija da sa svojim partnerom čeka prvo dete. Kaća je sada u… »
(Foto) verenički prsten sija na ruci! Kaća Živković blista u petom mesecu trudnoće, a krije ko ju je verio: "Nije poznat…

(Foto) verenički prsten sija na ruci! Kaća Živković blista u petom mesecu trudnoće, a krije ko ju je verio: "Nije poznat…

Blic 19.03.2024
Pevačica i nekadašnja učesnica "Zvezda Granda" Katarina Kaća Živković prvi put je danas potvrdila vest da je u drugom stanju, a na snimanju emisije Ognjena Amidžića fotografisali smo i verenički prsten na njenoj ruci. Ona je nedavno otkrila da je… »

Vesti dana »