Povezane vesti

"Ja sam zaustavio severni tok 2" Tramp otkrio da li će napustiti NATO, pod kojim uslovom će braniti Poljsku i šta misli o…

"Ja sam zaustavio severni tok 2" Tramp otkrio da li će napustiti NATO, pod kojim uslovom će braniti Poljsku i šta misli o…

Kurir 20.03.2024
Donald Tramp, bivši američki predsednik, izjavio je da će SAD pod njegovim potencijalnim novim vođstvom ostati u NATO ukoliko se zemlje Evropske unije budu "ophodile pravedno prema Americi". U ekskluzivnom intervjuu koji je dao Najdželu Faražu… »
"To danas svi rade, a nju toliko napadaju" Tramp stao u odbranu princeze Kejt, zbog iste stvari su i njega optuživali

"To danas svi rade, a nju toliko napadaju" Tramp stao u odbranu princeze Kejt, zbog iste stvari su i njega optuživali

Kurir 20.03.2024
Donald Tramp, bivši američki predsednik, izjavio je da spor koji je nastao u vezi s izmenjenim fotografijama princeze od Velsa "ne bi trebalo da bude velika stvar" zato što danas "svi menjaju" sopstvene fotografije i istovremeno pozvao javnost da… »
Tramp govorio o mogućnosti razgovora sa Putinom, ali i o Kejt Midlton: O čemu su pričali Faraž i republikanski kandidat

Tramp govorio o mogućnosti razgovora sa Putinom, ali i o Kejt Midlton: O čemu su pričali Faraž i republikanski kandidat

Euronews 20.03.2024
Bivši, a možda i budući predsednik SAD Donald Tramp rekao je da bi SAD sa njim na čelu "100 odsto" podržale svoje NATO saveznike dokle god ispunjavaju svoje obaveze, kao i da bi Zapad mogao da pregovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Te… »
Tramp: Ako pobedim, SAD će sigurno ostati u NATO - sve dok evropske članice budu "igrale fer"

Tramp: Ako pobedim, SAD će sigurno ostati u NATO - sve dok evropske članice budu "igrale fer"

NIN 20.03.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će pod njegovim vođstvom Sjedinjene Države 100 odsto ostati u NATO, sve dok evropske članice budu "igrale fer". U intervjuu sa svojim prijateljem i saveznikom Najdželom Faražom za britanski "GB… »
Politiko: Intervju Najdžela Faraža sa Trampom otkrio sedam stvari

Politiko: Intervju Najdžela Faraža sa Trampom otkrio sedam stvari

RTV 20.03.2024
VAŠINGTON - Glavni zagovornik izlaska Velike Britanije iz Evropske unije (Bregzita) Najdžel Faraž napravio je intervju sa svojim prijateljem republikanskim kandidatom za predsednika SAD Donaldom Trampom za desničarsku televiziju GB njuz, prenosi… »
Tramp: Ja sam zaustavio “Severni tok 2”

Tramp: Ja sam zaustavio “Severni tok 2”

Vesti online 20.03.2024
Donald Tramp, bivši američki predsednik, izjavio je da je bio protiv izgradnje gasovoda “Severni tok 2” između Rusije i Nemačke. U ekskluzivnom intervjuu koji je dao Najdželu Faražu, voditelju britanske televizije GB njuz i bivšem lideru… »
"Platite ako hoćete zaštitu Amerike": Tramp opet šokira: Evropske zemlje ćemo da branimo od Rusije samo pod jednim uslovom

"Platite ako hoćete zaštitu Amerike": Tramp opet šokira: Evropske zemlje ćemo da branimo od Rusije samo pod jednim uslovom

Blic 20.03.2024
Republikanski predsjednički kandidat Donald Tramp ponovio je da će SAD pomoći u zaštiti zemalja NATO-a u slučaju napada iz Rusije samo ako njene evropske članice budu trošile više na odbranu. U intervjuu britanskom listu "Dži-bi njuz", Tramp je… »
Tramp ponovo zapretio saveznicima: "Sad ostaju u NATO ako..."

Tramp ponovo zapretio saveznicima: "Sad ostaju u NATO ako..."

Telegraf 20.03.2024
SAD ostaju u NATO ako se zemlje EU pravedno ponašaju prema Americi, rekao je Tramp. Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da će SAD ostati u NATO "ako se zemlje EU budu pravedno ponašale prema Americi". U intervjuu za GB news, Tramp je… »
Tramp: SAD će ostati u NATO, sve dok evropske članice budu igrale fer

Tramp: SAD će ostati u NATO, sve dok evropske članice budu igrale fer

Danas 19.03.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će pod njegovim vođstvom Sjedinjene Države 100 odsto ostati u NATO, sve dok evropske članice budu „igrale fer“. U intervjuu sa svojim prijateljem i saveznikom Najdželom Faražom za… »

Vesti dana »