Povezane vesti
Uklanjanje uličnog otpada
Niške vesti 20.03.2024
Na više lokacija u gradu ekipe JKP „Mediana“ Niš radiće na uređenju parkovskih površina i uređenju cveća. Uređenje blokovskog zelenila : Somborska i Stevana Sremca. Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša… »
Radovi na obeležavanju SMS oznaka u crvenoj parking zoni
Niške vesti 20.03.2024
Radovi na obeležavanju SMS oznaka predviđeni su u crvenoj parking zoni. U ulici Cara Dušana i na Obilićevom vencu radiće se na obeležavanju površina. U ulici Kubanska i Vojvode Gojka nastavak radova na postavljanju zaštitnih saobraćajnih stubića. Dragi… »
Vesti dana »

Bruka Srbije protiv Engleske na Marakani, samo je falilo još da nam golman da gol: Nemojte da idemo na Mundijal ako ćemo ovako da igramo
Nova pre 0 minutajoš 62 povezane

"Želi razmenu talaca i kraj rata": Bela kuća se oglasila o napadu Izraela na Katar, Tramp besan
Mondo pre 1 satjoš 63 povezane

Nikad gora Srbija! ''Piksi, odlazi'' grmelo ''Marakanom''!
Sportske.net pre 20 minutajoš 41 povezana

Pogledajte kako je počeo izraelski napad na Katar: Dim kuljao nad naseljem, čulo se najmanje pet detonacija (video)
Večernje novosti pre 45 minutajoš 24 povezane