Povezane vesti

Održan koncert povodom 100. rođendana Vojislava Bubiše Simića: Gromoglasne ovacije za velikana džeza

Održan koncert povodom 100. rođendana Vojislava Bubiše Simića: Gromoglasne ovacije za velikana džeza

Telegraf 20.03.2024
"Drago mi je mnogo da ste došli i ispunili celu salu, to je najvažnije. Ovde smo večeras da se obeleži moj 100. rođendan. Hvala vam na tome, a meni je zadovoljstvo da slušam vas", naglasio je Bubiša Simić i dobio ponovo aplauz. Big Bend RTS-a je… »
Kompozitor, dirigent i začetnik etno-džeza proslavio 100. Rođendan: Koncert u njegovu čast, a ovo je životna priča…

Kompozitor, dirigent i začetnik etno-džeza proslavio 100. Rođendan: Koncert u njegovu čast, a ovo je životna priča…

Kurir 20.03.2024
U MTS dvorani održan je sinoć koncert Big benda RTS, u čast stotog rođendana čuvenog džez muzičara i kompozitora Vojislava Bubiše Simića, prenosi portal RTS. Čuveni džezer, autor je muzike za brojne igrane i dokumentarne TV serije i filmove… »
„Mnogo mi je drago da ste došli“: Održan koncert povodom 100. rođendana Vojislava Bubiše Simića

„Mnogo mi je drago da ste došli“: Održan koncert povodom 100. rođendana Vojislava Bubiše Simića

Nova 20.03.2024
Big Bend RTS-a sinoć je zajedno sa publikom proslavio jubilej - 100. rođendan velikana srpskog džeza Vojislava Bubiše Simića, koncertom u njegovom prisustvu, na velikoj sceni Mts Dvorane u Beogradu. Stogodišnjak koji je u ponedeljak 18. marta… »

Vesti dana »