Povezane vesti

Poslastica za kraj regularnog dela sezone

Poslastica za kraj regularnog dela sezone

Ritam grada Kg 20.03.2024
Zavesa na prvenstvo Super rukometne lige, pred nastavak u doigravanju polako pada, a na samom kraju rukometašice Radničkog očekuje duel 18.kola sa starim znancima, ekipom Železničara iz Inđije koja već nekoliko sezona pretenduje na sam vrh tabele… »
Poslastica za kraj regularnog dela sezone

Poslastica za kraj regularnog dela sezone

U centar 20.03.2024
Zavesa na prvenstvo Super rukometne lige, pred nastavak u doigravanju polako pada, a na samom kraju rukometašice Radničkog očekuje duel 18. kola sa starim znancima, ekipom Železničara iz Inđije koja već nekoliko sezona pretenduje na sam vrh tabele… »
Poslastica za kraj regularnog dela sezone

Poslastica za kraj regularnog dela sezone

Veliki park 20.03.2024
Zavesa na prvenstvo Super rukometne lige, pred nastavak u doigravanju polako pada, a na samom kraju rukometašice Radničkog očekuje duel 18.kola sa starim znancima, ekipom Železničara iz Inđije koja već nekoliko sezona pretenduje na sam vrh tabele… »
ŽRK Radnički: Poslastica za kraj regularnog dela sezone

ŽRK Radnički: Poslastica za kraj regularnog dela sezone

Glas Šumadije 20.03.2024
Zavesa na prvenstvo Super rukometne lige, pred nastavak u doigravanju polako pada, a na samom kraju rukometašice Radničkog očekuje duel 18.kola sa starim znancima, ekipom Železničara iz Inđije koja već nekoliko sezona pretenduje na sam vrh tabele… »
Rukometašice Radničkog očekuje duel sa ekipom Železničara iz Inđije

Rukometašice Radničkog očekuje duel sa ekipom Železničara iz Inđije

RTK 20.03.2024
Rukometašice Radničkog u subotu 23. marta u hali Jezero očekuje duel 18. kola sa starim znancima, ekipom Železničara. Na samom kraju rukometašice Radničkog očekuje duel 18. kola sa starim znancima, ekipom Železničara iz Inđije koja već… »

Vesti dana »