Povezane vesti

Pevačica se snimala dok je pevala pesmu bratu koji je poginuo, njene reči kidaju dušu: "Otišla je duša prema nebu"

Pevačica se snimala dok je pevala pesmu bratu koji je poginuo, njene reči kidaju dušu: "Otišla je duša prema nebu"

Blic 20.03.2024
Doskorašnja takmičarka muzičkog šou programa "Zvezde Granda", Milica Kostadinović, pre nekoliko dana izgubila je brata koji je poginuo. Milica se do sada nekoliko puta ohlašavala ovim povodom, a sada je objavila potresni snimak na kom peva Fazlijinu… »
"Otišla je duša prema nebu..." Zvezda Granda otpevala pesmu za brata koji je poginuo, reči kidaju dušu

"Otišla je duša prema nebu..." Zvezda Granda otpevala pesmu za brata koji je poginuo, reči kidaju dušu

Kurir 20.03.2024
Mlada zvezda Granda Milica Kostadinović objavila je potresni snimak na kojem peva Fazlijinu pesmu "Druže moj, a nakon što joj je pre dve noći u užasnoj saobraćajnoj nesreći poginuo brat Bojan. "Samo me ti poznaješ, mene onog pravog", zalepila je… »
"Leteo je 300 metara...": Pevačica o saobraćajnoj nesreći u kojoj je njen brat poginuo: "Slomljena sam, ne prestajem da…

"Leteo je 300 metara...": Pevačica o saobraćajnoj nesreći u kojoj je njen brat poginuo: "Slomljena sam, ne prestajem da…

Blic 20.03.2024
Brat pevačice koja se takmičila u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", Milice Kostadinović, stradao je na putu iz Loznice ka mestu Zavlaka. Dvadesetjednogodišnji Bojan poginuo je na putu iz Loznice ka mestu Zavlaka i na licu mesta je podlegao… »
Snimak koji ježi! Zvezda Granda se snimala dok peva pesmu za brata koji je poginuo, reči su preteške

Snimak koji ježi! Zvezda Granda se snimala dok peva pesmu za brata koji je poginuo, reči su preteške

Telegraf 20.03.2024
Milica je zapevala pesmu Fazlije pod nazivom "Druže moj" Mlada zvezda Granda Milica Kostadinović objavila je potresni snimak na kojem peva Fazlijinu pesmu "Druže moj, a nakon što joj je pre dve noći u užasnoj saobraćajnoj nesreći poginuo brat… »

Vesti dana »