Povezane vesti

Nadica mi je platila da budemo intimni! Evo koliko je Mile zaradio: I danas imam ljubavnice

Nadica mi je platila da budemo intimni! Evo koliko je Mile zaradio: I danas imam ljubavnice

Mondo 20.03.2024
Mile Kitić jednom prilikom govorio je o intimnim odnosima i priznao da je uvek imao ljubavnice. Mile Kitić jednom prilikom govorio je o intimnim odnosima i priznao da je uvek imao ljubavnice. Pevač Mile Kitić dugi niz godina je u braku sa Martom… »
"Nada iz Čikaga mi je platila za intimne odnose, morao sam da popijem da bih legao s njom": Folker izneo šok detalje u…

"Nada iz Čikaga mi je platila za intimne odnose, morao sam da popijem da bih legao s njom": Folker izneo šok detalje u…

Blic 20.03.2024
Pevač Mile Kitić je godinama u braku sa pevačicom Martom Savić. Njih dvoje imaju i uspešnu ćerku, Elenu Kitić koja važi za jednu od najvećih zvezda mlađe generacije. Mile, iako se trudi da svoj privatan život drži daleko od očiju javnosti… »
"Imam ljubavnice i dan danas" Mile Kitić sve šokirao: Nada iz Čikaga mi je platila za intimne odnose, kupila mi je sat od…

"Imam ljubavnice i dan danas" Mile Kitić sve šokirao: Nada iz Čikaga mi je platila za intimne odnose, kupila mi je sat od…

Kurir 20.03.2024
Pevač Mile Kitić je godinama u braku sa pevačicom Martom Savić. Njih dvoje imaju i uspešnu ćerku, Elenu Kitić koja važi za jednu od najvećih zvezda mlađe generacije. - S tom Nadom iz Čikaga bilo je pola pevača mlađe generacije i bez obzira na… »

Vesti dana »