Povezane vesti
Sat može da se podesi po vremenu prolaska voza, Bulajić: Linija Beograd-Novi Sad spada u red najtačnijih linija u Evropi
Euronews 20.03.2024
Putovanje vozom od Beograda do Subotice, kada bude puštena u saobraćaj brza pruga krajem godine, trajaće 75 minuta, a vozovi će polaziti na svaki sat. Ako bi se uzela trenutno važeća tarifa, koja je srazmerna broju kilometara, karta bi mogla da košta… »
Pet stvari koje treba da znate danas: Brzim vozom i do Subotice, Galenika u grču zbog štrajka
Bloomberg Adria 20.03.2024
Od Beograda do Subotice vozom će nam trebati sat i 15 minuta, najavio je v. d. generalnog direktora Srbijavoza. Galenika je pozvala radnike da obustave štrajk, Evergrande se upleo u stare nove probleme, a eri negativnih kamata u Japanu došao je kraj… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Počela proizvodnja naftnih derivata u rafineriji u Pančevu
Nedeljnik pre 26 minutajoš 21 povezana
Devojka nije mogla da veruje šta je pogodila! Turnir tek počeo, a već imamo najbolji poen AO: Izvela potez karijere, pa ostala u čudu! (video)
Kurir pre 1 minutjoš 39 povezanih
Zbog košave subjektivni osećaj da je pet stepeni hladnije, na istoku Srbije ledeni dan
N1 Info pre 1 satjoš 19 povezanih
"Bizarnost gurnula Srbe do pobede protiv Nemaca": Ovako Hrvati izveštavaju o čudu "orlova"
Mondo pre 11 minutajoš 21 povezana
Zato što Tramp preti carinama zbog Grenlanda: Poslanici EP neće odobriti trgovinski sporazum sa SAD
Radio 021 pre 2 satajoš 14 povezanih


