Povezane vesti

Iznenadila je sve! Evo šta je Arina Sabalenka poručila nakon što je Konstantin Koljcov pronađen mrtav

Iznenadila je sve! Evo šta je Arina Sabalenka poručila nakon što je Konstantin Koljcov pronađen mrtav

Večernje novosti 20.03.2024
Čuveni beloruski hokejaš Konstantin Koljcov (42) je pronađen mrtav u Majamiju, a dan i po posle te smrti oglasila se druga teniserka sveta, Arina Sabalenka. FOTO: Tanjug/AP Koljcova su do sada svi predstavljali kao momka pomenute igračice, ali njena… »
Sabalenka se prvi put oglasila: Srce mi je slomljeno

Sabalenka se prvi put oglasila: Srce mi je slomljeno

Sport klub 20.03.2024
Arina Sabalenka se prvi put oglasila posle tragedije u kojoj je preminuo njen dugogodišnji partner, Konstantin Kolcov. Beloruska teniserka je odlučila da se ipak takmiči na Mastersu u Majamiju, trenirala je, ali se nije oglašavala pred medijima. Na… »
Šokantan obrt: Dečko Arine Sabalenke se nije ubio?!

Šokantan obrt: Dečko Arine Sabalenke se nije ubio?!

Večernje novosti 20.03.2024
Čuveni beloruski hokejaš Konstantin Koljcov (42) se, izgleda, nije ubio - najnovije su vesti vezane za momka druge teniserke sveta Arine Sabalenke. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Koljcov se pridružio u Majamiju Sabalenki, i najpre je do medija stigao… »
Šokantan obrt i novi detalji smrti Sabalenkinog dečka: Oglasila se bivša supruga hokejaša, nije u pitanju samoubistvo?

Šokantan obrt i novi detalji smrti Sabalenkinog dečka: Oglasila se bivša supruga hokejaša, nije u pitanju samoubistvo?

Nova 20.03.2024
Ceo sportski svet bio je šokiran vešću o smrti Konstantina Kolcova, koji je preminuo u Majamiju neposredno pre početka teniskog Mastersa na kom je trebalo da igra njegova devojka Arina Sabalenka. Najpre se mislilo da je Kolcov, bivši hokejaš i… »
Sabalenka igra protiv najbolje drugarice, ona pričala o samoubistvu Kolcova: „Znam celu situaciju, biće neprijatno“

Sabalenka igra protiv najbolje drugarice, ona pričala o samoubistvu Kolcova: „Znam celu situaciju, biće neprijatno“

Nova 20.03.2024
U drugom kolu Masters u Majamiju iigraće najbolje drugarice jedna protiv druge - Arina Sabalenka i Paula Badosa. Međutim, njihov meč neće biti težak samo iz tog razloga što su van terena u odličnim odnosima, već i zato što se Arina u poslednjih… »
Ćuti u crnini i igra tenis: Arina Sabalenka 24 časa posle smrti dečka na terenu!

Ćuti u crnini i igra tenis: Arina Sabalenka 24 časa posle smrti dečka na terenu!

Mondo 20.03.2024
Arina Sabalenka nema nameru da pravi pauzu. Neće pričati sa novinarima i igraće tenis. Arina Sabalenka nema nameru da pravi pauzu. Neće pričati sa novinarima i igraće tenis. Samo nekoliko dana nakon što je njen dečko Konstantin Koltcov preminuo… »
"Znam šta se desilo, Arina mi je sve rekla!" Poznata teniserka pričala o smrti Sabalenkinog dečka!

"Znam šta se desilo, Arina mi je sve rekla!" Poznata teniserka pričala o smrti Sabalenkinog dečka!

Mondo 20.03.2024
Dečko Arine Sabalenke pronađen mrtav u Majamiju, a oglasila se i Paula Badosa. Dečko Arine Sabalenke pronađen mrtav u Majamiju, a oglasila se i Paula Badosa. Beloruska teniserka Arina Sabalenka donela je odluku da nastupi na prestižnom turniru u… »
Tužan prizor na terenu: Sabalenka prvi put u javnosti nakon tragedije (video)

Tužan prizor na terenu: Sabalenka prvi put u javnosti nakon tragedije (video)

Večernje novosti 20.03.2024
Druga teniserka sveta Arina Sabalenka doživela je veliki gubitak na dan početka mastersa u Majamiju, njen dečko, čuveni beloruski hokejaš Konstantin Koljcov (42) se ubio, ali ona se odlučila na neobičan potez. FOTO: Tanjug/AP Njen partner, bivši… »
Badosa o samoubistvu Kolcova: Arina mi rekla šta se desilo

Badosa o samoubistvu Kolcova: Arina mi rekla šta se desilo

Sport klub 20.03.2024
Život ponekad zaista zadaje najteže moguće zadatke. Baš u takvoj situaciji će se u drugom kolu VTA 1.000 u Majamiju naći Paula Badosa. Nekada drugi reket sveta iz Španija, pobednica jedinog vrhunskog ženskog turnira u Beogradu, biće pred izuzetno… »

Vesti dana »