Povezane vesti

Srbin optužen za ubistvo "škaljarca" na Pagu nije hteo da iznese odbranu: Samo je jedno rekao u sudu

Srbin optužen za ubistvo "škaljarca" na Pagu nije hteo da iznese odbranu: Samo je jedno rekao u sudu

Telegraf 20.03.2024
"Odlučio sam Iskoristi pravo da ne iznosim odbranu ali mi je žao što sam učinio puno loših stvari u životu pa tako i ovo zbog svoje bolesti", rekao je Duško Tanasković, optužen za ubistvo Crnogorca, jutros na sudu u Zadru. Duško Tanasković (30)… »
Ubica iz Kragujevca pred sudom: Čitaju se šokantni detalji

Ubica iz Kragujevca pred sudom: Čitaju se šokantni detalji

iKragujevac 20.03.2024
Šest meseci su prošla od trenutka kada je Duško Tanasković, optužen za ubistvo škaljarca Gorana Vlaovića, stao pred sud u Zadru. Scena u sudnici bila je napeta, dok je Tanasković, vidno umoran pod budnim okom policije, izneo svoju odluku da neće… »
Žao mi je što sam učinio puno loših stvari u životu, pa i ovo ubistvo: Egzekutor sa Paga izgovorio samo 1 rečenicu! Šok…

Žao mi je što sam učinio puno loših stvari u životu, pa i ovo ubistvo: Egzekutor sa Paga izgovorio samo 1 rečenicu! Šok…

Kurir 20.03.2024
.Srpski državljanin Duško Tanasković (30) kom se u Županijskom sudu u Zadru sudi za livkidaciju Crnogorca bliskog škaljarskom klanu Gorana Vlaovića (38) danas je izjavio u sudnici da mu je žao zbog onoga što je učinio ali da ne želi da iznosi… »
Presuda za ubistvo "škaljarca" na Pagu je u ponedeljak: Advokat Srbina oglasio se za Telegraf i otkrio detalje

Presuda za ubistvo "škaljarca" na Pagu je u ponedeljak: Advokat Srbina oglasio se za Telegraf i otkrio detalje

Telegraf 20.03.2024
"Odlučio sam Iskoristi pravo da ne iznosim odbranu ali mi je žao što sam učinio puno loših stvari u životu pa tako i ovo zbog svoje bolesti", rekao je Duško Tanasković jutros na sudu. Presuda Dušku Tanaskoviću (30) iz Srbije, koji je optužen za… »

Vesti dana »