Povezane vesti

Milanović: Ne mogu mi ništa, imam lukav plan

Milanović: Ne mogu mi ništa, imam lukav plan

SEEbiz 20.03.2024
RIJEKA - Predsjednik Republike Zoran Milanović boravi u Rijeci. Posjetio je Fakultet zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci, javnu i znanstvenu ustanovu za obrazovanje neliječničkog zdravstvenog kadra. Nakon toga razgovarao je s novinarima… »
„Grabar Kitarović kao Vegeta u čorbi, u svakom jelu HDZ-a“: Milanović tvrdi da će uskoro biti premijer Hrvatske

„Grabar Kitarović kao Vegeta u čorbi, u svakom jelu HDZ-a“: Milanović tvrdi da će uskoro biti premijer Hrvatske

Danas 20.03.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović boravi u Rijeci. Posetio je Fakultet zdravstvenih studija Univerziteta u Rijeci, javnu i naučnu ustanovu za obrazovanje nemedicinskog zdravstvenog osoblja. Nakon toga, razgovarao je sa novinarima. “Priča sa… »
Zoran Milanović dodaje ulje na vatru: "Sve sam rekao... Ne mogu mi ništa"

Zoran Milanović dodaje ulje na vatru: "Sve sam rekao... Ne mogu mi ništa"

Večernje novosti 20.03.2024
PREDSEDNIK Republike Zoran Milanović boravi u Rijeci. Posetio je Fakultet zdravstvenih studija Univerziteta u Rijeci, javnu i naučnu ustanovu za obrazovanje nelečničkog zdravstvenog kadra. Nakon toga razgovarao je s novinarima. Foto: EPA - Priča s… »
"Ne mogu mi ništa": Milanović prkosi Ustavnom sudu, poručio da neće poštovati odluku: Biću uskoro budući premijer

"Ne mogu mi ništa": Milanović prkosi Ustavnom sudu, poručio da neće poštovati odluku: Biću uskoro budući premijer

Blic 20.03.2024
Hrvatski predsednik Zoran Milanović, koji boravi u Rijeci, poručio je da je priča sa Ustavnim sudom danas gotova, a da što se njegovog postupanja i nastupanja tiče, on je, kaže, predsednik Republike i uskoro budući premijer. Odlučio je, međutim… »
Milanović poručio da neće poštovati odluke: Biću uskoro budući premijer

Milanović poručio da neće poštovati odluke: Biću uskoro budući premijer

NIN 20.03.2024
Hrvatski predsednik Zoran Milanović, koji boravi u Rijeci, poručio je da je priča sa Ustavnim sudom danas gotova, a da što se njegovog postupanja i nastupanja tiče, on je, kaže, predsednik Republike i uskoro budući premijer. Odlučio je, međutim… »
Milanović poručio da neće poštovati odluke: "Biću uskoro budući premijer"

Milanović poručio da neće poštovati odluke: "Biću uskoro budući premijer"

Telegraf 20.03.2024
On je u Rijeci istakao da je upozorenje Ustavnog suda neutemeljno, jer se, kako kaže, u ovakvim slučajevima donose odluke ili rešenja. Hrvatski predsednik Zoran Milanović, koji boravi u Rijeci, poručio je da je priča sa Ustavnim sudom danas gotova… »

Vesti dana »