Povezane vesti

Devojčica pričala kako ju je instruktor jahanja uznemiravao

Devojčica pričala kako ju je instruktor jahanja uznemiravao

Politika 20.03.2024
U vreme kada je, kako se sumnja, napastvovana ova oštećena je imala 15 godina. Svedočenjem S. P. koja je prošle nedelje napunila 18 godina, juče je nastavljeno suđenje Milošu Đukiću, optuženom da je od 2010. godine do 2021. godine izvršio… »
Potresno svedočenje žrtve instruktora jahanja: U sudnici do detalja opisala šta je pretrpela u školi jahanja

Potresno svedočenje žrtve instruktora jahanja: U sudnici do detalja opisala šta je pretrpela u školi jahanja

Nova 20.03.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem oštećene nastavljeno suđenje Milošu Đukiću (69), optuženom da je počinio više krivičnih dela silovanja i polnog uznemiravanja nad polaznicama škole jahanja od kojih su neke bile maloletne. Danas je… »
Objavljujemo potresno svedočenje oštećene u slučaju učitelja jahanja: Njene reči kidaju dušu i srce

Objavljujemo potresno svedočenje oštećene u slučaju učitelja jahanja: Njene reči kidaju dušu i srce

Telegraf 20.03.2024
Poslednja oštećena svedočila je protiv instruktora jahanja Miloša Đukića, dok će u nastavku sudskog postupka biti saslušani svedoci. Suđenje instruktoru jahanja Milošu Đukiću, koji je osumnjičen za silovanje i više polnih uznemiravanja… »
"Prišao mi i zagrlio me, a onda spustio ruku..." Potresno, žrtva svedočila, on je vređao: A gledala sam ga kao deku

"Prišao mi i zagrlio me, a onda spustio ruku..." Potresno, žrtva svedočila, on je vređao: A gledala sam ga kao deku

Kurir 20.03.2024
BEOGRAD - Na današnjem ročištu Milošu Đ, instruktoru jahanja okrivljenom da je silovao i seksualno zlostavljao polaznice svoje škole jahanja svedočila je poslednja žrtva, koja je tek prošle nedelje napunila 18 godina. Okrivljeni je u Palatu… »

Vesti dana »