Povezane vesti

Ana Brnabić izabrana za predsednicu Skupštine Srbije

Ana Brnabić izabrana za predsednicu Skupštine Srbije

Moj Novi Sad 20.03.2024
Za predsednicu Narodne Skupštine, nakon tri dana rasprave, izabrana je dosadašnja premijerka i potpredsednica Srpske napredne stranke Ana Brnabić. Od 158 poslanika, koliko je glasalo, "za" je bilo 153, a protiv – njih 5. NIko od prisutnih nije bio… »
Izbor ane Brnabić za predsednicu Skupštine? Kakvu poruku šalju tri burna dana u parlamentu?

Izbor ane Brnabić za predsednicu Skupštine? Kakvu poruku šalju tri burna dana u parlamentu?

Mondo 20.03.2024
Poslanici Skupštine Srbije na nastavku konstitutivne sednice treći dan su nastavili sa međusobnim prepirkama u okviru tačke dnevnog reda koja se odnosi na izbor predsednika parlamenta. Poslanici Skupštine Srbije na nastavku konstitutivne sednice… »
Izbor ane Brnabić za predsednicu Skupštine? Kakvu poruku šalju tri burna dana u parlamentu?

Izbor ane Brnabić za predsednicu Skupštine? Kakvu poruku šalju tri burna dana u parlamentu?

Kurir 20.03.2024
Poslanici Skupštine Srbije na nastavku konstitutivne sednice treći dan su nastavili sa međusobnim prepirkama u okviru tačke dnevnog reda koja se odnosi na izbor predsednika parlamenta. Jedini predloženi kandidat je dosadašnja predsednica Vlade… »
Predsedavajući Skupštine Srbije mimo Poslovnika ne prihvata replike i prijave povrede poslovnika

Predsedavajući Skupštine Srbije mimo Poslovnika ne prihvata replike i prijave povrede poslovnika

Radio sto plus 20.03.2024
Na negodovanje poslanika da on na to nema pravo, Radenović je rekao da je on predsedavajući i da to može. “Odlučio sam da ne dajem ove… kako se zove… Imam pravo na to… jer to nema kraja. Ima vremena za to kad budemo izabrali predsednika… »

Vesti dana »