Povezane vesti

Anja Bla otpratila Baku! Svi sumnjaju u jedno nakon što se oglasila "Malo mi je težak period"

Anja Bla otpratila Baku! Svi sumnjaju u jedno nakon što se oglasila "Malo mi je težak period"

Mondo 20.03.2024
Svi se pitaju da li je na pomolu raskid nakon što je Anja Bla otpratila Baku Praseta sa instagrama. Svi se pitaju da li je na pomolu raskid nakon što je Anja Bla otpratila Baku Praseta sa instagrama. Nakon što se jutjuber Baka Prase nedavno oglasio… »
Anja bla otpratila baku praseta nakon što je upao u kockarske dugove: Jutjuberova devojka u novom stanu, svi bruje o njihovom…

Anja bla otpratila baku praseta nakon što je upao u kockarske dugove: Jutjuberova devojka u novom stanu, svi bruje o njihovom…

Blic 20.03.2024
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase poslednjih meseci zarađivao je ogromne cifre novca od kocke, ali mu se sada to obilo o glavu. Naime, on je nedavno nekoliko puta na svom Instagramu saopštio da je izgubio veliku sumu novca, a juče je… »
Anja Bla otpratila dečka influensera! Svi sumnjaju da je reč o jednom: Povukla sam se na par dana, težak mi je period…

Anja Bla otpratila dečka influensera! Svi sumnjaju da je reč o jednom: Povukla sam se na par dana, težak mi je period…

Kurir 20.03.2024
Nakon što se jutjuber nedavno oglasio, počele su spekulacije o tome da ga je i devojka influenserka Anja Blagojević poznatija kao Anja Bla napustila. Ona se takođe oglasila na storiju i otkrila da je neaktivna, jer prolazi kroz težak period. - Dobila… »
Baka Prase u vrtlogu kocke! Žali se da ne može da dođe do para, devojka mu kuka javno, najveći udarci bili pre dva meseca…

Baka Prase u vrtlogu kocke! Žali se da ne može da dođe do para, devojka mu kuka javno, najveći udarci bili pre dva meseca…

Blic 20.03.2024
Influenser Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, poslednjih meseci na svojim društvenim mrežama reklamira kocku, koja mu se obila o glavu. On je na svojim storijima na Instagramu saopštio da je upao u velike dugove zbog kocke i da je izgubio velike… »

Vesti dana »