Povezane vesti

Ana Brnabić je vrhunski profesionalac, vredna, sposobna i ozbiljna: Ministar Mali čestitao novoj predsednici Skupštine…

Ana Brnabić je vrhunski profesionalac, vredna, sposobna i ozbiljna: Ministar Mali čestitao novoj predsednici Skupštine…

Kurir 20.03.2024
Ministar finansija Siniša Mali čestitao je Ani Brnabić izbor za novu predsednicu Skupštine Srbije. "Čestitam Ani Brnabić, mojoj prijateljici i dosadašnjoj predsednici Vlade, na izboru za predsednicu Narodne skupštine Republike Srbije! Želim joj… »
Političari i državnici čestitali Ani Brnabič izbor za predsednicu parlamenta

Političari i državnici čestitali Ani Brnabič izbor za predsednicu parlamenta

RTV 20.03.2024
BEOGRAD - Ministar finansija Siniša Mali čestitao je danas Ani Brnabić na izboru za predsednicu Skupštine Srbije, istakavši da je Brnabićeva vrhunski profesionalac i da je dostojna funkcije predsednice parlamenta. "Čestitam Ani Brnabić, mojoj… »
Stižu čestitke Ani Brnabić: Čestitao joj Dodik, Siniša Mali poručio: Ona je profesionalac, dostojna je funkcije…

Stižu čestitke Ani Brnabić: Čestitao joj Dodik, Siniša Mali poručio: Ona je profesionalac, dostojna je funkcije…

Blic 20.03.2024
Ministar finansija Siniša Mali čestitao je danas Ani Brnabić na izboru za predsednicu Skupštine Srbije, istakavši da je Brnabićeva vrhunski profesionalac i da je dostojna funkcije predsednice parlamenta. "Čestitam Ani Brnabić, mojoj prijateljici i… »
Mali: Ana Brnabić je profesionalac, dostojna je funkcije predsednice Skupštine

Mali: Ana Brnabić je profesionalac, dostojna je funkcije predsednice Skupštine

Telegraf 20.03.2024
Imala je odlične rezultate u dosadašnjem poslu i zato znam da će i na novom položaju dati sve od sebe da zaštiti interese i ugled naše zemlje. Ministar finansija Siniša Mali čestitao je danas Ani Brnabić na izboru za predsednicu Skupštine… »

Vesti dana »