Povezane vesti

Ko bi: Rekao?! Goca Tržan otkrila u "Ceca show" da je pokušala da upiše ovaj fakultet, ali nije uspela: "Previše sam ja…

Ko bi: Rekao?! Goca Tržan otkrila u "Ceca show" da je pokušala da upiše ovaj fakultet, ali nije uspela: "Previše sam ja…

Blic 21.03.2024
Pevačica Goca Tržan otkrila je gostujući u "Ceca show" da je kao mlada pokušala da postane glumica. U petak, 22.marta, od 22 časova,samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje se nova… »
"Majka me je rodila bez felera, naga sam igrala i pred Titom": Životna priča Nade Simić u emisiji "Biseri sa Vanjom…

"Majka me je rodila bez felera, naga sam igrala i pred Titom": Životna priča Nade Simić u emisiji "Biseri sa Vanjom…

Blic 21.03.2024
Predstava "Kosa" je 1973. godine zabranjena u Jugoslaviji zbog navodnog negativnog uticaja na omladinu, jer se u njoj 16-godišnjakinja skinula gola. Ta devojka je upravo bila Nada Simić, za kojom se okretao ceo grad. Nakon dugogodišnje ilegale, Nada… »
Samo na Blic TV u seriji "Pokajanje": Ahmet se sa ostatkom doktora bori za Sinanov život: Zejnep očajna, misli da je Sinan…

Samo na Blic TV u seriji "Pokajanje": Ahmet se sa ostatkom doktora bori za Sinanov život: Zejnep očajna, misli da je Sinan…

Blic 20.03.2024
Sinan je otišao sa Emrom u akciju hapšenja mafijaške bande. Emre ga je zamolio da stavi pancir, pre nego krene da puca, ali ga Sinan nije poslušao. On je u teškom je stanju, Ahmet daje sve od sebe da mu spasi život. Serija "Pokajanje" se emituje… »
"Da li je tačno da ti sin gleda filmove za odrasle?!" Šok pitanje u novoj epizodi "Ceca show", a onda se spomenula i Dragana…

"Da li je tačno da ti sin gleda filmove za odrasle?!" Šok pitanje u novoj epizodi "Ceca show", a onda se spomenula i Dragana…

Blic 20.03.2024
Još dva dana ostalo je do nove epizode "Ceca show"! U petak, 22.marta, od 22 časova,samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje se nova sezona "Ceca show". U četvrtoj epizodi, druge sezone… »

Vesti dana »