Povezane vesti

Sabalenka: Srce mi je slomljeno, nezamisliva tragedija

Sabalenka: Srce mi je slomljeno, nezamisliva tragedija

Politika 21.03.2024
Beloruska teniserka Arina Sabalenka oglasila se prvi put nakon smrti njenog bivšeg dečka, hokejaša, Konstantina Kolcova, koji je preminuo u 43. godini, rekavši da joj je srce slomjeno i da je Kolcovljeva smrt nezamisliva tragedija. "Konstantinova smrt… »
Sabalenka: Srce mi je slomljeno zbog smrti Konstantina Kolcova

Sabalenka: Srce mi je slomljeno zbog smrti Konstantina Kolcova

Danas 21.03.2024
Beloruska teniserka Arina Sabalenka rekla je da joj je srce slomljeno zbog smrti njenog dečka Konstantina Kolcova. Bivši hokejaš Kolcov umro je u ponedeljak u 42. godini u Majamiju, a policija je navela da je uzrok smrti samoubistvo. „Konstantinova… »
Sabalenka se prvi put oglasila: Srce mi je slomljeno

Sabalenka se prvi put oglasila: Srce mi je slomljeno

Vesti online 21.03.2024
Arina Sabalenka se prvi put oglasila posle tragedije u kojoj je preminuo njen dugogodišnji partner, Konstantin Kolcov. Beloruska teniserka je odlučila da se ipak takmiči na mastersu u Majamiju, trenirala je, ali se nije oglašavala pred medijima. Na… »
Sabalenka o smrti Kolcova: Srce mi je slomljeno, ovo je nezamisliva tragedija

Sabalenka o smrti Kolcova: Srce mi je slomljeno, ovo je nezamisliva tragedija

Sportski žurnal 21.03.2024
Uzrok smrti Kolcova i dalje nije poznat, a pojedini mediji navode da je reč o samoubistvu. Beloruska teniserka Arina Sabalenka oglasila se prvi put nakon smrti njenog bivšeg dečka, hokejaša, Konstantina Kolcova, koji je preminuo juče u 43. godini… »

Vesti dana »