Povezane vesti

Čumetov bratanac kog traži policija i ranije pravio probleme: Poznat po druženju sa Šijanom, Cecinim sinom i braćom Hofman…

Čumetov bratanac kog traži policija i ranije pravio probleme: Poznat po druženju sa Šijanom, Cecinim sinom i braćom Hofman…

Kurir 21.03.2024
Nikola Buha (31) iz Surčina, za kojim je policija raspisala potragu zbog sumnje da je početkom marta pretukao i posekao po vratu muškarca B. D. (35), inače je sin Novaka Buhe, starijeg brata prvog svedoka-saradnika u Srbiji Ljubiše Buhe Čumeta, a i… »
Raspisana potraga za Nikolom Buhom iz Surčina: Sumnja se da je pretukao i posekao muškarca po vratu i preponama

Raspisana potraga za Nikolom Buhom iz Surčina: Sumnja se da je pretukao i posekao muškarca po vratu i preponama

Blic 21.03.2024
Policija je raspisala potragu za Nikolom Buhom (31) iz Surčina koji se sumnjiči da je, početkom marta, pretukao i posekao po vratu muškarca B.D. (35). Povređeni je 9. marta ove godine sam došao u policiju u Surčinu. Nezvanično, on je rekao da ga… »
Raspisana potraga za Buhom iz Surčina! Sumnjiči se za krvav zločin!

Raspisana potraga za Buhom iz Surčina! Sumnjiči se za krvav zločin!

Mondo 21.03.2024
Nikola Buha je sin Novaka Buhe, starijeg brata prvog svedoka-saradnika u Srbiji Ljubiše Buhe Čumeta. Nikola Buha je sin Novaka Buhe, starijeg brata prvog svedoka-saradnika u Srbiji Ljubiše Buhe Čumeta. Policija je raspisala potragu za Nikolom Buhom… »
Za Nikolom Buhom iz Surčina raspisana potraga: Sumnja se da je posekao muškarca koji je sav krvav sam ušetao u policijsku…

Za Nikolom Buhom iz Surčina raspisana potraga: Sumnja se da je posekao muškarca koji je sav krvav sam ušetao u policijsku…

Kurir 21.03.2024
Policija je raspisala potragu za Nikolom Buhom (31) iz Surčina koji se sumnjiči da je, početkom marta, pretukao i posekao po vratu muškrca B.D. (35). Povređeni je 9. marta ove godine sam došao u policiju u Surčinu. Nezvanično, on je rekao da ga je… »
Saznajemo Raspisana potraga za Nikolom Buhom iz Surčina: Sumnja se da je posekao muškarca po vratu i preponama

Saznajemo Raspisana potraga za Nikolom Buhom iz Surčina: Sumnja se da je posekao muškarca po vratu i preponama

Telegraf 21.03.2024
Muškarac je sa povredama na vratu došao u policiju u Surčinu. Policija je raspisala potragu za Nikolom Buhom (31) iz Surčina koji se sumnjiči da je, početkom marta, pretukao i posekao po vratu muškrca B.D. (35), saznaje "Telegraf.rs". Povređeni je… »

Vesti dana »