Povezane vesti

Ferštapen: Ostaću do kraja ugovora u Red Bulu

Ferštapen: Ostaću do kraja ugovora u Red Bulu

Sportski žurnal 21.03.2024
Svetski šampion želi da zaustavi spekulacije oko njegovog odlaska. Trostruki uzastopni šampion Formule 1 Maks Ferštapen rekao je danas da namerava da ostane do kraja ugovora u Red Bulu do 2028. godine, u jeku spekulacija da bi mogao da pređe u… »
Ferstapenu prijaju pohvale volfa: Zadovoljan sam ekipom u Red Bulu, ostajem do kraja ugovora

Ferstapenu prijaju pohvale volfa: Zadovoljan sam ekipom u Red Bulu, ostajem do kraja ugovora

Dnevnik 21.03.2024
MELBURN: Trostruki uzastopni svetski šampion u Formuli jedan Holanđanin Maks Ferstapen izjavio je danas da želi da ostane do kraja ugovora u Red Bulu do 2028. godine, prenosi AP. Ferstapen je danas u Melburnu izjavio da mu laskaju pohvale, koje je… »
Ferstapen prelomio: Evo gde nastavlja karijeru

Ferstapen prelomio: Evo gde nastavlja karijeru

Večernje novosti 21.03.2024
Trostruki uzastopni svetski šampion u Formuli jedan Holanđanin Maks Ferstapen izjavio je danas da želi da ostane do kraja ugovora u Red Bulu do 2028. godine, prenosi AP. FOTO: Tanjug/AP Ferstapen je danas u Melburnu izjavio da mu laskaju pohvale, koje… »
Verstapen: Ostaću do kraja ugovora u Red Bulu

Verstapen: Ostaću do kraja ugovora u Red Bulu

Danas 21.03.2024
Trostruki uzastopni šampion Formule 1 Maks Verstapen rekao je danas da namerava da ostane do kraja ugovora u Red Bulu do 2028. godine, u jeku spekulacija da bi mogao da pređe u Mercedes. Verstapen je rekao da mu laskaju pohvale koje je posle trke u… »
Ferstapen: Ja u Mercedesu? Videćemo 2028. godine

Ferstapen: Ja u Mercedesu? Videćemo 2028. godine

Sport klub 21.03.2024
Toto Volf je pre neki dan pokrenuo novu temu u Formuli 1. Posle druge pobede Maksa Ferstapena u ovoj sezoni u Saudijskoj Arabiji, prvi čovek Mercedesa je izjavio. „Ne postoji tim, koji ne bi voleo da Maks vozi za njega“, rekao je Volf. Ferstapen je… »
Ferštapen otkrio do kad ostaje u Red Bulu

Ferštapen otkrio do kad ostaje u Red Bulu

Sportske.net 21.03.2024
Trostruki uzastopni šampion Formule 1 Maks Ferštapen rekao je danas da namerava da ostane do kraja ugovora u Red Bulu do 2028. godine, u jeku spekulacija da bi mogao da pređe u Mercedes. Ferštapen je rekao da mu laskaju pohvale koje je posle trke u… »

Vesti dana »