Povezane vesti

Suzi Volf tužila Svetsku automobilsku federaciju

Suzi Volf tužila Svetsku automobilsku federaciju

Sport klub 21.03.2024
Suzi Volf , direktorka ženske akademije Formule 1, pokrenula je sudski postupak protiv Međunarodne automobilske federacije (FIA) zbog kontroverzne istrage o sukobu interesa. Škotlanđanka je direktorka ženske akademije i direktno odgovara predsedniku… »
Hamilton proziva FIA: U F1 nema "transparentnosti i odgovornosti", ponosan sam na Suzi Volf

Hamilton proziva FIA: U F1 nema "transparentnosti i odgovornosti", ponosan sam na Suzi Volf

Dnevnik 21.03.2024
MELBURN: Vozač Mercedesa Luis Hamilton izjavio je danas da u Formuli 1 nema "transparentnosti i odgovornosti", preneo je Bi-Bi-Si (BBC). Hamilton se trenutno nalazi u Melburnu gde se priprema za Veliku nagradu Australije. "Sa FIA-om, stvari se dešavaju… »
"U Formuli 1 ne postoji odgovornost": Hamiltonove reči uzdrmale strasti u najbržem cirkusu na svetu

"U Formuli 1 ne postoji odgovornost": Hamiltonove reči uzdrmale strasti u najbržem cirkusu na svetu

Večernje novosti 21.03.2024
Vozač Mercedesa, Luis Hamilton se trenutno nalazi u Melburnu gde se priprema za Veliku nagradu Australije. Foto: AP Vozač Mercedesa, Luis Hamilton rekao je da u Formuli 1 nema "transparentnosti i odgovornosti", preneo je Bi-Bi-Si (BBC). - Sa FIA-om… »
Hamilton: U F1 nema transparentnosti i odgovornosti

Hamilton: U F1 nema transparentnosti i odgovornosti

Sportski žurnal 21.03.2024
Britanac rekao da je ponosan na Suzi Volf. Vozač Mercedesa Luis Hamilton izjavio je danas da u Formuli 1 nema transparentnosti i odgovornosti. Hamilton se trenutno nalazi u Melburnu gde se priprema za Veliku nagradu Australije. - Sa FIA, stvari se… »
Hamilton: Ponosan sam na Suzi Volf zbog sudskog procesa protiv FIA

Hamilton: Ponosan sam na Suzi Volf zbog sudskog procesa protiv FIA

Danas 21.03.2024
Sedmostruki svetski šampion vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je danas da u Formuli 1 nema „transparentnosti i odgovornosti“ i da je ponosan na direktorku ženske akademije tog takmičenja Suzi Volf što je podnela tužbu protiv Međunarodne… »
Suzi Volf pokrenula sudski postupak protiv Međunarodne automobilske federacije

Suzi Volf pokrenula sudski postupak protiv Međunarodne automobilske federacije

Sportski žurnal 21.03.2024
Direktorka akademije Formule 1 želi da očisti ime. Direktorka akademije Formule 1 za žene Suzi Volf pokrenula je sudski postupak protiv Međunarodne automobilske federacije (FIA) zbog kontroverzne istrage o sukobu interesa. U svojoj ulozi u Formuli 1… »

Vesti dana »