Povezane vesti

Komšije otkrile ko živi u stanu pokojne Ksenije Pajčin koji je prodat nakon pet godina: "Majka je posle tragedije došla…

Komšije otkrile ko živi u stanu pokojne Ksenije Pajčin koji je prodat nakon pet godina: "Majka je posle tragedije došla…

Blic 21.03.2024
Pevačica Ksenija Pajčin ubijena je 16. marta 2010. godine nakon što je njen tadašnji dečko Filip Kapisoda presudio njoj, pa sebi. O stanu u kom je pevačica živela mnogo se spekulisalo nakon njene smrti, a komšije su sada otkrile istinu. Naime, u… »
"Čuo sam pucanj..." Komšije Ksenije Pajčin nakon 14 godina otkrile nove detalje ubistva: Razvalili su vrata i videli njen…

"Čuo sam pucanj..." Komšije Ksenije Pajčin nakon 14 godina otkrile nove detalje ubistva: Razvalili su vrata i videli njen…

Kurir 21.03.2024
Pevačica Ksenija Pajčin ubijena je 16. marta 2010. godine nakon što je njen tadašnji dečko Filip Kapisoda presudio njoj, pa sebi. Naime, u stanu koji je bio Ksenijin trenutno živi jedan Rus sa suprugom i sinom, otkrio je upravnik zgrade Voja. - Taj… »
Komšija koji je bio prisutan na dan ubistva Ksenije Pajčin otkrio užasne detalje: "Sećam se, vriska..."

Komšija koji je bio prisutan na dan ubistva Ksenije Pajčin otkrio užasne detalje: "Sećam se, vriska..."

Telegraf 21.03.2024
- Ona i moj sin su se družili. Sunčali su se zajedno na terasi, pili kafu... Ona je bila popularna, ali strašno je što je postala popularnija kad je ubijena - rekao nam je jedan komšija. Ekipa Telegrafa posetila je zgradu u kojoj je živela i… »
Otišli smo u zgradu u kojoj je ubijena Ksenija Pajčin i otkrili pravu istinu o kobnom stanu: Evo ko je u njemu

Otišli smo u zgradu u kojoj je ubijena Ksenija Pajčin i otkrili pravu istinu o kobnom stanu: Evo ko je u njemu

Telegraf 21.03.2024
Pevačicina majka nekretninu je nakon ćerkine smrti prodala. Ksenija Pajčin ubijena je 16. marta 2010. godine i od tada pa do danas razne priče su se pojavljivale u medijima, a koje se tiču nekretnine u kojoj se zločin desio. Naša ekipa uputila se… »

Vesti dana »