Povezane vesti
Pešić: "Nadamo se Jokiću i Miciću, nije loše što je SAD u prvom kolu"
Sportske.net 21.03.2024
Košarkaši Srbije igraće u grupi C na Olimpijskim igrama u Parizu, zajedno sa selekcijama SAD-a, Južnog Sudana i pobednikom kvalifikacionog turnira u Portoriku. Na kvalifikacionom turniru u Portoriku nastupiće Meksiko, Obala Slonovače, Litvanija, Italija… »
Hoće li Jokić i Micić igrati za Srbiju? Pešić se javio: Dobro je što smo u grupi sa Amerikancima!
Mondo 21.03.2024
Svetislav Pešić pričao je o Vasiliju Miciću i Nikoli Jokiću. Svetislav Pešić pričao je o Vasiliju Miciću i Nikoli Jokiću Reprezentacija Srbije dobila je rivale na Olimpijskim igrama. Karmelo Entoni izvlačio je kuglice i poslao je "orlove" u grupu sa… »
Svetislav Pešić upozorava pred OI: "Ima verovatno 10 timova koji mogu po medalju"
Telegraf 21.03.2024
Selektor se nada igranju Vasilija Micića i Nikole Jokića. Košarkaška reprezentacija Srbije završila je u veoma nezgodnoj grupi sa Amerikom i Južnim Sudanom, kao i kvalifikantom turnira u Italiji, a Svetislav Pešić je, za zvanični sajt "FIBA", imao šta da… »
Vesti dana »

Ništa od finala: Sinančević se neće boriti za medalju na Svetskom prvenstvu!
Hot sport pre 2 satajoš 21 povezana

Vuk ugrizao dete iz Srbije na plaži? Jeziv incident u Srbima omiljenom letovalištu FOTO
B92 pre 6 minutajoš 8 povezanih

Rektor Đokić: Neće biti svečane akademije povodom Dana Univerziteta u Beogradu
Beta pre 11 minutajoš 7 povezanih